Bir umut olarak kamuoyunda kabul gören ve Zonguldak’ın giderek yitirilen özelliklerinin ve değerlerinin yeniden kazanılmasına yönelik çalışmalar yapacaklarına ve bunda da başarılı olacaklarına inanılan 67’liler platformunda hepimizin yakından tanıdığı başarılı ve ünlü isimler var.
İşte kamuoyunca merakla beklenen o isimler ve kurulan komiteler:
 
 
İcra Kurulu:
 
1-       Ali KANSU
2-       Serap OKUR DEMİRTAŞ
3-       Ufuk ÇEYREK URAL
4-       Zafer KALAFAT
5-       Erhan AKMAN
6-       Fikret BİLA
7-       Recep PERK
8-       Cenk KAPLANCAN
9-       Kıvanç BARUÖNÜ
10-    Ayşegül PAPİLA
11-    Yunus Aykut KIRBIYIK
12-    Çağlar ÖZTÜRK
13-    Kürşat COŞKUN
14-    Muhammet CÜNTAY
15-    Savaş ÇİLOĞLU
16-    Turan DEMİRTAŞ
17-    Şehir Plancıları Odası
18-    Bülent ÖZGÜMÜŞ
19-    Zonguldak Belediyesi Temsilcisi
20-    Alaplı Belediyesi Temsilcisi
21-    Çaycuma Belediyesi Temsilcisi (Ahmet ÖZTÜRK) 
22-    Devrek Belediyesi Temsilcisi (İbrahim TIĞ)
23-    Gökçebey Belediyesi Temsilcisi (Baki KILINÇ)
24-    Ereğli Belediyesi Temsilcisi (Faruk DENİZ)
25-    Kilimli Belediyesi Temsilcisi ( Sibel ÇAKIR)
26-    Kozlu Belediyesi Temsilcisi
 
İcra Kurulu Koordinatörü: Cenk KAPLANCAN
 
Uygulama Kurulu Koordinatör Yardımcıları:
 
1-    Zafer KALAFAT
2-    Berran AYDAN
3-    Yunus Aykut KIRBIYIK
4-    Bülent ÖZGÜMÜŞ
5-    Şehir Plancıları Odası
6-    Muhammet CÜNTAY        
 
67’LİLER PLATFORMU Proje Komiteleri;
 
1-   Kentsel Planlama ve Dönüşüm, Ulaşım ve Altyapı Projeleri Komitesi,
2-   Çevre ve Çevresel Etkilerin Yönetilmesi Projeleri Komitesi,
3-   Hukuk, Mevzuatla Uyum ve Yasal Düzenlemeler Komitesi,
4-   İnsan Kaynakları, Eğitim Planlama, Mesleki Eğitim, İstihdam ve Finans Projeleri  
 Komitesi
5-   Tarımsal Planlama ve Gelişim Projeleri Komitesi
6-   Turizm, Tarihsel Değerler, Kültür ve Sanat, Sanayi Arkeolojisi ve Yöresel Sanatlar
 Gelişim Projeleri Komitesi
7-   Madencilik ve Enerji Projeleri Komitesi
8-   Spor ve Spor Aktiviteleri Geliştirme Projeleri Komitesi
9-   Kobi ve E - Ticareti Geliştirme Projeleri Komitesi
10- Sağlık ve Toplum Sağlığı Projeleri Geliştirme Komitesi
11- Basın, Sosyal Medya ve Halkla İlişkileri Geliştirme Komitesi olarak belirlenmiş olup, Komitelerde yer alacak üyelere ilişkin belirlemeler İcra Kurulunca yapılacaktır. 
 
Danışma Kurulu Üyelikleri
 
1-    Önay ALPAGO
2-    Hasan AKYOL
3-    Mustafa Tınaz TİTİZ
4-    Zeki ÇAKAN
5-    Prof.Dr.İlhan TEKELİ
6-    Prof.Dr. Bektaş AÇIKGÖZ
7-    Fikret BİLA
8-    Engin ERKİN
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228