FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor

Alaplı Belediyesi, Alaplı Kaymakamlığı ve köy muhtarlığının talebi üzerine Belediye’ye ait kanal açma aracı ve ekibini köylere gönderdi.
Alaplı Belediyesi ilçe merkezindeki sorunlara anında müdahale ederken, belediye sınırları dışında kalan köy ve yerleşim birimlerine de imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeyi aksatmıyor. Köylerin ihtiyaçlarına münkün olduğunda cevap vermeye çalıştıklarını söyleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, "İlçemizin tamamına, hatta zaman zaman ihtiyaç duyulduğunda çevre yerleşim birimlerine de elimizden gelen hizmeti vermeye çalışıyoruz. Neticede, neresi olursa olsun insana hizmet veriyoruz. İmkan olduğunda bu hizmetin nereye kadar ulaştığı da pek önem taşımıyor. Biz şov yapmadan, hizmetlerimize gölge düşürmeye çalışanları umursamadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim için aslı olan halkımızın mutluluğu ve memnuniyetidir" dedi.
Köyündeki kanalizasyon arızası giderilen Mollabey Köyü Muhtarı Erol Öztürk ise Alaplı Belediyesi’ne teşekkür etti. Muhtar Öztürk, “Alaplı Belediyesi’nden gayet memnunuz. Bugüne kadar ne talep ettiysek geri çevirmedi. Her sorunumuza çözüm bulundu. Köylerimizi hiç yalnız bırakmıyor, destekliyor sağolsun. Bütün taleplerimizi yerine getiriyor" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Muhtemel Başvuru Tarihi: 12 Şubat

Haberi Oku