ZONGULDAK:
Alaplı YURTKUR Öğrencilerinden Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Alaplı Yurt Müdürlüğünde barınan bir grup öğrenci, Aşağıdağ İlkokulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.
Alaplı Yurt Müdürü Erhan Yavaş, öğrencilere yönelik birçok kurs açtıklarını ifade ederek, "Yurdumuzda barınan öğrencilerimiz kendi harçlıklarıyla aldıkları kırtasiye malzemelerini kendi belirledikleri Aşağıdağ köyü ilkokulundaki birinci sınıf öğrencilerine hediye ettiler. Öğrencilerimizin böyle sosyal sorumluluk projelerinde imza atmaları bizleri son derece mutlu ediyor. Yurtkur olarak öğrencilerimizin bizden talep ettiği kurslar açıyoruz. Gitar ve bağlama kursu bunların başında geliyor“ dedi.
Yurtkur’da kalan öğrenci Tolga Eliustaoğlu da, derslerden arta kalan zamanlarda yurtta açılan kurslara katıldıklarını belirterek, "Yurda kalan öğrenci arkadaşlarımızla birlikte ihtiyacı olan öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunmak istedik. Harçlıklarımızdan aldığımız kalem, kalemtıraş, silgi gibi araç gereçleri Aşağıdağ İlkokulundaki minik öğrencilerimize hediye ettik. Bu tür projelerimiz devam edecek” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Emeklilik kararını sosyal medyadan duyurdu

Haberi Oku