ZONGULDAK:
Başkan Uysal Sanayicilerle Buluştu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in de katılımıyla Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) işyerleri bulunan sanayicilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Sanayicilerle kahvaltıda sohbet eden Uydal, kendilerine her konuda destek olmaya hazır olduğunu söyledi. Uysal konuşmasında “Birlikte hareket edersek, Ereğli’de çok şeyleri başarırız. İnanıyorum ki, birliktelik Ereğli’ye çok şeyler kazandıracak” dedi.
Sanayicilerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Uysal, sorunlar arasında öne çıkan yol sorunun çözümü noktasında gerekenin yapılacağının sözünü verdi.
Başkan Uysal toplantının ardından Topçalı istikametinden OSB’ye giden yol boyunca yaşanan sorunları yerinde gördü. Başkan Uysal söz konusu yolun TIR’ların Topçalı merkezinden geçmeyecek şekilde OSB’ye ulaşması için önerilen alternatif yol güzergâhını inceledi.
Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Fen İşleri Müdürü Selda Sayan, Ulaştırma Müdürü Hüseyin Ağlar, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz Koca ve İmar ve Şehircilik Müdürü Gökçen Karaaslan’ın yanı sıra Topçalı Mahalle Muhtarı Şakir Başol’unda katılımıyla köy konağında bir toplantı düzenleyen Başkan Uysal alternatif yol için gerekli alt ve üst yapı çalışmalarına kısa sürede başlanacağını söyledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

DÜZENİ BOZANA CEZA!

Haberi Oku