ZONGULDAK:
GMİS Teröre Tepki Gösterdi

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu adına açıklama yaparak teröre tepki gösterdi.
Huzur ve güvenliğe yönelik insanlık dışı terör saldırılarını şiddetle kınadıklarını belirten açıklamada, “Ülkemiz, alçakça düzenlenmiş terör saldırılarıyla karşı karşıya kalmaktadır. 28 Haziran 2016 tarihinde İstanbul’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne yönelik düzenlenen silahlı ve bombalı hain saldırıda en az 36 kişi hayatını kaybetmiş, onlarca kişi yaralanmıştır. Öncelikle bu hain saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Maden işçileri olarak birlik ve bütünlüğümüze, huzur ve güvenliğimize yönelik insanlık dışı terör saldırılarını şiddetle kınıyor, terörü lanetliyoruz.
İç ve dış karanlık odakların beslediği terör ve şiddet hiçbir zaman hedefine ve amacına ulaşamamıştır, ulaşamayacaktır. Bu alçakça saldırıları planlayanlar, düzenleyenler ve onları azmettirenler bilmelidir ki ülkemiz ve milletimiz teröre asla boyun eğmeyecektir. Devletimiz ve milletimiz, bu oyunu bozacak güce, kararlılığa, tecrübe ve inanca sahiptir.Sorumlulardan mutlaka hesabı sorulmalıdır. Bir kez daha terörü lanetliyor, bu hain saldırılarda hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.” denildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İşte DSP’nin resmî Listesi

Haberi Oku