ZONGULDAK:
İl Genel Meclisi Şubat Ayı Dördüncü Birleşim Toplantısı Yapıldı

Zonguldak İl Genel Meclisi Şubat ayının dördüncü birleşim toplantısı İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş başkanlığında yapıldı.
Toplantı açılış ve yoklama ile başlarken, gündemin ikinci maddesi olan bir önceki birleşime ait toplantı tutanağı okundu ve il genel meclis üyeleri tarafından onaylandı.
Diyarbakır’ın Sur ilçesindeki çatışmadan sonra kaldırıldığı hastanede şehit düşen Zonguldaklı uzman çavuş Göksel Cin’in ölümünden dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş, “Vatanı ve bayrağı için şehit olan Göksel kardeşimize yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Kaderli ailesinin ve Türk Milleti’nin başı sağ olsun. Rabbim bize bu acıları bir daha göstermesin İl Genel Meclisi adına terörü şiddetle lanetliyoruz. İnşallah bir an önce ülkemiz bu terör olaylarından kurtulur” dedi.
İl Genel Meclisi Şubat ayı dördüncü birleşim toplantısı gündemin üçüncü maddesi olan, Zonguldak’ın Ereğli ilçesi, Cemaller köyünde bulunan taşınmaz üzerinde “tarım ve hayvancılık amaçlı tesis alanı” yapmak amacıyla hazırlanan 1/1000 uygulama imar planı ile ilgili imar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Tarım ile Sanayi ve Ticaret komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporların okunması ile devam etti ve İl Genel Meclisi üyeleri tarafından onaylandı.
İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş bir sonraki İl Genel Meclisi toplantısının 05 Şubat 2016 Cuma günü saat 10.00’da yapılmasına karar verdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ünsal ÇAYLAK 4 yıl önce

Başarılarınızın devamını dilerim

banner228

Alaplı'da korkutan gelişme!

Haberi Oku