ZONGULDAK:
Kdz. Ereğli zabıtasından teşekkür ziyaretleri

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta teşkilatının kuruluşunun 190. Yıldönümü ve Zabıta Haftası kutlamaları kapsamında emekli zabıta müdürü Nevzat Arslan ile Emniyet müdürlüğü ve Vergi Dairesi müdürlerini ziyaret etti.
Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Zabıta Teşkilatı’nın 190 kuruluş yılı ve Zabıta Haftası etkinlikleri çerçevesinde şehir mezarlığında mevlid programı düzenledi.
Zabıta Müdürü Alptekin Dursun ve beraberindeki personel hafta kapsamında 1994-2000 yılları arasında Kdz. Ereğli Belediyesinde Zabıta Müdürlüğü görevini yapan Nevzat Arslan’ı Topçalı Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette eski anılar yad edildi. Dursun ve beraberindeki personel daha sonra Şehir Mezarlığında bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay’ın da katıldığı programda, hayatını kaybeden personeller için Mevlid -İ Şerif programı düzenlendi.
Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, hafta etkinliklerini İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük ve Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’yi ziyaret ederek noktaladı. Ziyarette desteklerinden dolayı Küçük ve Gökçe’ye teşekkür plaketleri takdim edildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İnağzı’nda lağım patladı.... Rezalete...

Haberi Oku