ZONGULDAK:
Şahin, Kozlu'yu Geleceğe Hazırlıyor

Kozlu’da belediye çalışmaları aralıksız olarak devam ederken Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, çalışmaları yerinde inceleyerek takip ediyor.
Kozlu halkıyla sıklıkla bir araya gelerek görüşen Başkan Ertan Şahin, gerek esnaf ziyaretleri, gerek yaşlı ve hasta ziyaretleriyle, gerekse de mahalle toplantılarıyla her zaman Kozlu halkının sorunlarını dinliyor. Kozlu’nun iki yakasını birleştirecek olan ve otopark sorununu büyük ölçüde çözecek olan 1. Köprü çalışması Kozlu Boğaz Köprüsü’nde sona gelinirken, köprü giriş ve çıkış beton döküm çalışmalarının ardından en kısa zamanda köprü hizmete girecek.
Kozlu’da tüm mahallelerde duvar, asfalt, beton, korkuluk, yol genişletme, kaldırım, ışıklandırma, çocuk oyun parkı, peyzaj, spor alanları yapım çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, tüm çalışmaları yerinde inceliyor, takip ediyor. Şahin Kozlu’yla ilgili projelerin takibini de bakanlıklar düzeyinde yaparak projelerin hayata geçmesi noktasında çalışmalarını sürdürüyor.
Kozlu’da Sosyal Belediyecilik anlayışıyla Belediyenin Sosyal Hizmet Birimi de oldukça aktif çalışıyor. Sosyal Hizmet Birimi, birçok konuda Kozlu’da vatandaşlara hizmet veriyor. Evde hasta takibi, sağlık taraması, ev temizliği, hastaların evinden alınıp hastaneye götürülmesi, takibi ve tekrar evine bırakılması gibi birçok hizmet sosyal hizmet biriminde yer alıyor.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “Kozlu’ya hizmet noktasında ve vatandaşlarımızın her türlü sıkıntısında yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bize olan güvenlerini boşa çıkarmayacağımızı vatandaşımız zaten biliyor. Kozlu halkı her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Erol’dan, Divan Toplantısına Davet

Haberi Oku