ZONGULDAK:
Ulupınar; Rat Mitinginde Halka Seslendi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, Rat son durakta miting düzenledi.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında Rat Mahallesi son durakta miting düzenlendi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği mitingde kalabalığa seslenen AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, istikrarın sürmesi ve hizmetlerin devam etmesi için destek istedi. Ulupınar, yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“2B ile ilgili kanunu çıkarttık Tepebaşında, Yeşil mahallede birçok 2b mağduru var. Yolun alt tarafı 30 TL yolun üst tarafı 800 TL böyle bir şey olamaz. Emlak değerlerini belediye şehrin sahibi belediye ücretleri yüksek gösterdiği için biz vatandaşlarımızla ve teşkilatımızla beraber maliye bakanımıza gittik. Milli Emlak Genel Müdürlüğüne talimat vererek 2 defa fiyatları düşürttürdük. Yeterli görmüyoruz tekrar fiyatları dengelemek için çalışma yapıyoruz. Onunda takipçisiyiz. Demiryolları ilk defa bizim dönemimizde yenilendi. Yeni trenler şuan Filyos’a kadar 30 Hazirandan sonra Gökçebey’e kadar halkımızın hizmetinde olacak. Filyos bölgesi ile ilgili 19 Martta ilahesi yapıldı. Yürütmeyi durdurmak için dört tane dava açıldı. 200 milyon bu sene ödeneği var. 100 milyon kamulaştırma bedeli yatırıldı sette çalışmaları yapıldı. Erdemir’in yıllık kapasitesi 4 Milyon tondur. Şuanda 5 Milyon ton kapasiteli Erdemir’den daha büyük bir fabrika buraya yatırım yapmak için bizden onay bekliyor. Bunun gibi dört tane fabrika yatırım yapacak. Bu liman 25 milyon ton kapasiteli Türkiye’nin en büyük 3 limanıdır. Burada Batı Karadeniz’in değil Orta Anadolu’nun kurtuluşudur.”
"3 AY İÇİNDE SAPÇA 2, ÜZÜLMEZ 1-2 TÜNELLERİ TAMAMLANACAK"
Üzülmez ve Değirmen ağzında yapılan yol ve tünel çalışmalarının devam ettiğini ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar “Bugün biz Üzülmez de yeni tünellerle beraber yolu 1600 metre kısaltıyoruz. 3 ay içinde sapça 2 Üzülmez 1-2 bitiyor. Değirmen ağzında 2 Kilometre 2’si tünel biri viyadük çok yakın bir zamanda tamamlanıyor. Bunu 20 tane yol dolgulu duvar eklendi. Bütün bu çalışmalar en kısa zamanda tamamlanıp halkımızın hizmetine sunulacak” dedi.
"1. SIRA GÜNDEMİMİZDE 14 MİLYON EMEKLİMİZ VAR"
Emeklilerin mağduriyetlerini bildiklerini ve 1 sıra gündemlerinde Emekliler olduğunu ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, “Bizim 1. Sıra gündemimizde 14 milyon emeklimiz var. Emeklilerin 4 Milyonu mağdur durumda 10 Milyon emeklinin durumu iyi onların içinde yüksek maaş alan var. 1000 TL ve altında alan eski emeklilerimiz mağdurdur. Bu hükümet milli gelir 3 bin dolarken 11 bin dolara çıkarttı. Allah kısmet ederse çok yakın bir zamanda hedefimiz 25 bin dolar kişi başı milli gelire ulaşmaktır. Önümüzdeki günlerde emekli maaşlarının iyileştirmesi, hükümet tarafından yapılacaktır. Sakın ama sakın maceraya kapılmayalım. Zihnimizi bulandırıp vaatlerde bulunuyorlar. Bekara kadın boşamak kolaydır. Şuanda onlara hükümeti versek 2 sene sonra terk edip giderler” dedi.
"ZONGULDAK; YAŞANABİLİR BİR İL OLACAK"
Zonguldak’ta Belediyeciliğin olmadığının altını çizen AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, “3 sene sonra yerel belediyeciliği AK parti ile tanıştıracağız. Ve o zaman Zonguldak’ı kalkındıracağız. O zaman Zonguldak’ımız daha yaşanabilir bir il olacak” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Karadeniz'de Yaz Sevinci

Haberi Oku