ZONGULDAK:
Yavuz, Büyük Kongreyi Değerlendirdi

AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi için Ankara’ya giden AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, kongreyi değerlendirdi.
Kongreye delege olarak katılan Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, kongrenin birlik beraberlik içinde coşkulu geçtiğini bildirdi. Yavuz, gazetecilere yaptığı Kongre değerlendirmesinde AK Parti 2. Olağanüstü Genel Kongresine Alaplı’dan kalabalık bir gurupla katıldıklarını bildirdi. AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu üyeliğine seçilen Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’a tüm Zonguldak teşkilatı olarak çok sevindiklerini söyledi. Yavuz, şöyle dedi:
"AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ardından 3. genel başkanını gerçekleştirilen olağanüstü kongrede seçti. Alaplı’dan kalabalık bir gurupla kongreye katıldık. Birlik beraberlik içinde coşkulu geçen kongrede Genel Başkan seçilen 12 yıldır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı görevini başarıyla sürdüren ve AK Parti’nin kurucularından olan Binali Yıldırım’la birlikte istikrar sürecimiz devam edecektir. Bu sürecin beraberinde yeni anayasayı ve başkanlık sistemini de ülkemize kazandıracaktır. Bakanlık görevinde bulunduğu 12 yıl süresince ortaya koydukları, bundan sonra genel başkan ve Başbakanlık görevinde neler yapacağının da göstergesidir. Binali Yıldırım’a güveniyor ve inanıyoruz. Ayrıca Zonguldak’ta Emine Çift’ten sonra AK Parti MKYK Üyeliğine seçilen Milletvekilimiz Hüseyin Özbakır’a başarılar diliyoruz. AK Parti Alaplı İlçe teşkilatı olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı hizmet aşkı ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Lavuarın yaşlı kurtları buluştu

Haberi Oku