CHP’nin il kongresi yapıldı bitti…
Son dönemlerin en sakin-sessiz, en kavgasız-gürültüsüz, en az tepki alan bir İl yönetiminin başında olan çekirdekten partili Hakkı Güney’in listesi kaybetti, kendi de…
Şimdi başa gelen Murat Pulat’a “hayırlı uğurlu olsun” diyoruz, çok sevdiğimiz Hakkı arkadaşımıza da geçmiş olsun…
Peki öyle pek eksisi olmayan Hakkı Güney neden kaybetti? Seçim öncesi “garanti” gözüyle bakılıyordu. Ne oldu da böyle oldu? Öyle çekilmelerle bu iş olmaz, oylar o kadar kaymaz, yani tek tarafa kaymaz, orantılı kayar bu da seçim sonucunda her iki tarafa da artı oy olarak yansır. Öyle de oldu zaten…
Peki n’oldu?
Hakkı’nın listesine nazar mı değdi?
Virüs mü bulaştı?
Partililer diyor ki; “Harun Akın” bulaştı!
Zonguldak’ta büyük tepki çeken, bir burada bir Burhaniye’de zıplayan, neresi tutarsa zihniyeti ile hareket eden, sadece böyle seçimlerde bu kente gelen Harun Akın, madem Burhaniye’yi çok seviyordu da neden destek verdiğini söylediği son yerel seçimde Burhaniye Belediye Meclis Üyeliğine talip olmadı, orada da mı tepki gördü yoksa? Harun Akın’a paye vermek Hakkı Güney’e mi kaldı? Hiç bizlere sordu mu? Hakkı Güney çok büyük bir stratejik hata yaptı, o ismi listeye almayacaktı…”
Böyle diyor partilisi de delegesi de,
Diyorlarsa bir bildikleri de vardır…
Neyse;
Hakkı Güney CHP’liler arasında sevilen sayılan, dürüst, şaibesiz ve geleceği de olan bir isimdir benim kanımca ve artık Zonguldak’tan çıkıp CHP içinde başka ufuklara bayrak açmalıdır, bu hak kendisine tanınmalıdır…


ÇİN İNTİKAM ALACAK


Başımıza Corona virüsü çıktı çıkalı, bu virüs hakkında yapılan ve yazılan senaryolar da doruğa çıktı…
Hatta öyle ki; sıcak savaşlar, soğuk savaşlar, ekonomik savaşlar gibi kavramlara şimdi de virüs bazında savaşlar kavramı bile eklendi…
Bu türden savaşları önce ABD icat etmişti, şimdi ettiğini bulacakmış… Unutmamışsınızdır her halde ABD’liler Kızılderili savaşları sırasında bazı kabileleri virüslü battaniyeler dağıtarak yok etmişlerdi, şimdi ektiğini biçecekmiş.
 Dünyayı ateşe vermeleri an meselesi!
Yanan elbet yakacak!
ABD'de yaşayan dostlarınıza söyleyin ABD'yi terk etsinler.
Çin derin devleti çalışma başlattı.
Bu arada bazı senaryolar da yazıldı…                                                                                               
Sosyal medyada da yer bulan bu senaryoları maddeler halinde sıralıyoruz:
 1) Çin derin devleti Corano virüsünün bir saldırı olduğunu anladı. Saldıran ülkeyi ve yapıyı tespit etti. Çin ABD ile üst düzey bir görüşme yaptı. Büyük pazarlıklar döndü. İstediğini alamazsa ABD'yi ateşe verecek. Çin duruma göre biyolojik, nükleer ve ekonomik olarak saldırıya geçecek. ABD kırmızı alarm verdi.
2) Çin'in intikam almayacağını mı sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz! Çin devletinin bir kanadı virüs belası ile uğraşırken bir kanadı da soğukkanlılıkla yapılacak intikam saldırısını planlıyor. Çin devlet yetkililerinin tavır ve açıklamaları buna işaret ediyor. Çin her konuda ciddi kayba uğradı. 15 günde 1.5 trilyon dolar zarar etti. Üretim ticaret durdu. Bu batak demek!
3) Buraya dikkat! Çin bu belayı atlatamaz ve virüs sebebi ile ekonomik, psikolojik, sağlık, teknolojik ve askeri alanda batar ve yok oluşa geçerse ölümcül saldırıya geçecek! Bana bunu yapan yok olsun diyerek nükleer, biyolojik ve fiziki olarak ABD'ye saldıracak. Tüm dünya etkilenecek! Ne tür bir saldırı yapacağını alacağı zarar belirleyecek.
4) ABD kırmızı alarm verdi. Çin'in yapabileceği muhtemel saldırılara karşı önlem aldı. Çin'in yapacağı olası bir virüs saldırısına karşı ilaç ve aşı kurumları hazır hale getirildi. ABD'de büyük telaşlı bir çalışma var. Dünyanın en pis mikrobunu Çin üretebilir, üretmiştir de. ABD yakın zamanda virüs saldırısının ne olduğunu görecek! ABD olası bir fiziki saldırıya karşı güvenlik artırıldı. Tüm ABD şirketleri Çin'i terk etti geçen hafta.
5) Meksika'ya dikkat! Çin intikam için önce Meksika üzerinden ABD'yi tehdit etmek isteyecek. Muhtemel virüs saldırısını Meksika üzerinden yapacak. Meksika ABD'nin zayıf karnıdır. Trump bu yüzden geldiğinden beri Meksika sınırına duvar çekmekle uğraştı. ABD 2020'de dünyada büyük operasyonlar yapacağı için Meksika sınırı kontrol altına alınmalıydı. CIA Meksika hattında yoğun çalışma yürütüyor.
6) ABD Savunma Bakanı ABD Başkanı Donald Trump'un savunma bütçesinin bir kısmının Meksika sınırına duvar örmek için kullanması gerektiğini ve önceliğin anavatanı korumak olduğunu söyledi. Çin Meksika'da gayri resmi olarak büyük çalışmalar yürütüyor. ABD Meksika üzerinden yakılması an meselesi. Kore, Japonya ve Kaliforniya eyaletine de dikkat edin
7) ABD Meksika sınırı dünyadaki en uzun sınır. Meksika "katolik" vatandaş sayısı bakımından Brezilya'dan sonra ikincidir. Vatikan yönetimi için özel bir öneme sahiptir. Vatikan ve ABD Çin'in Meksika üzerinden eylemini önlemek için CIA ofislerinde özel çalışma yürütüyor. Yakın zamanda gelen istihbarat sebebi ile Vatikan ve Çin arasında savaşa şahit olabilirsiniz. Bu olaydan Vatikan da zarar görecek.
8) Corano virüsü ikinci Çin seddidir. Tersten okuyun. Çin seddi Çin tarafından Çin'i korumak için yapılmadı. Bir akıl tarafından Çin'in dünyaya yayılmasını engellemek amacı ile yaptırıldı. Corana virüsü Çin'in yayılmasını engelleyen büyük bir set oldu. Virüs ile Çin içine hapsedildi. Birinci set gibi. Virüs seti ile içine hapsedilip öldürülmek isteniyorsa Çin ölürken düşmanını da yanında götürecek. Saldıracak! ABD'de yaşayan dostlarınıza söyleyin ABD'yi terk etsinler.
9) Corona virüsünü Çin'e yayanlar tedavi için ilaç ve aşı teklifini çoktan yaptılar. Gizli dönüyor her şey. Göremezsiniz. Virüsü yayanlar ilaç satıp karşılığında milyarlarca dolar kazanacak, hem de Çin'e istediklerini dikte edecekler. Çin'in ilaç ve anlaşma teklifini kabul edip hayatta kalarak intikam eyleminden vazgeçmesi de ihtimaldir. 1.5 milyar insana aşı yapılması virüsü icat edenlerin cebine milyarlar katacak. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228