Asayiş:
FLAŞ...FLAŞ..FLAŞ.. FETÖ KOMEDYASI!
BARTIN SULH CEZA Mahkemesi’nce CEMAAT DAVASINDA SERBEST BIRAKILAN 11 KİŞİYE GÖZALTI KARARI ALDI...

FLAŞ...FLAŞ..FLAŞ.. FETÖ KOMEDYASI!

Cemaat operasyonu kapsamında Zonguldak Sulh Ceza Mahkemesi tarafından serbest bırakılan 11 işadamı için Bartın Sulh Ceza Mahkemesine itiraz eden Cumhuriyet Savcısı’nın itirazı üzerine Bartın Sulh Ceza Mahkemesi 11 kişinin gözaltına alınmasına karar verdi. 
Geç saatte alınan kararin ardından 11 kişiden 9'u Polis tarafından gözaltına alınarak Zonguldak Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Diğer 2 kişinin ise il dışında olduğu aramaların devam edildiği öğrenildi.  Öte yandan Bartın Sulh Ceza Mahkemesi Zonguldak Sulh Ceza Mahkemesi’nin hakkında 11 kişiyi serbest bıraktığı için görevi kötüye kullanmaktan dava açtığı öğrenildi.  Bu karara göre ilk mahkemede serbest bırakılan 11 işadamının bugün yeniden telekonferans yöntemiyle Zonguldak’tan Bartın Sulh Ceza Mahkemesi’nde duruşmaya çıkacağı öğrenildi.  Hukukçular bu 11 kişinin de bugün diğer 8 kişi gibi tutuklanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söylediler. ..
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
DavuDoğru 3 yıl önce

keser döner sap döner ,bir gün gelir hesap döner. ne oldum deme ne olacam. de

Misafir Avatar
Vicdan 3 yıl önce

Allahım sen bu perşembe gecesi hürmetine insanları kalplerini yumuşat. Komedya ki ne komedya tiyatroyu çiziyorlar yazıyorlar çok güzel oynatıp ve oynuyorlar zalimlerim sonu firavun gibi olsun.

banner236

TUTUKLANDI...Kampüs çevresinde fuhuş operasyonu...

Haberi Oku