Asayiş:
FLAŞ...FLAŞ...FLAŞ... Zonguldaklı CANLI bomba bakın KİMMİŞ!

Ankara Kızılay Meydanı’nda 13 Martta 37 kişinin hayatını kaybettiği ve 125 kişinin yaralandığı saldırıda 2. bombacı olduğu iddia edilen Özgür Ünsal’ın, kulak iltihabı için 10 Ağustos 2008 yılında Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ek binasındaki acil servise müracaat ettiği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz Pazar günü Kızılay Meydanı’nda 37 kişinin hayatını kaybettiği ve 125 kişinin yaralandığı saldırıda ikinci bombacı olduğu iddia edilen Özgür Ünsal’ın Zonguldak nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Annesi G. Ünsal’ın babası A.S. Ünsal’dan ayrıldığı iddia edildi.

Özgür Ünsal’ın, PKK bağlantılı olduğu iddiaları kamuoyunda yer aldı. Polis ekipleri, saldırının iki terörist tarafından gerçekleştirildiği iddiasında önemli bulgulara ulaştı. Ünsal’ın parmak izine ulaşıldığı bilgileri yer alırken, Zonguldak nüfusuna kayıtlı olan Özgür Ünsal’ın 10 Ağustos 2008 yılında Zonguldak’ta bulunduğu ortaya çıktı.

KULAK İLTİHABI İÇİN HASTANEYE GİTMİŞ

Özgür Ünsal’ın 2008 yılının Ağustos ayında sabah 06.00 sıralarında Atatürk Devlet Hastanesi ek binasındaki acil servise müracaat ettiği ortaya çıktı. Uzun süredir Çankaya’da yaşadığı ortaya çıkan Ünsal’ın, 2008 yılında da ikamet adresinin Çankaya olduğu ortaya çıktı. Özgür Ünsal’ın ‘External otitis’ tabir edilen dış kulak iltihabı ile hastaneye başvurduğu ve acil serviste yapılan tıbbi müdahalenin ardından hastaneden ayrıldığı ortaya çıktı. Barış DOĞAN

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
adamol 5 yıl önce

savcıyı öldüren giresunluydu bununda nereli oldugu belli değil ağzı olan konuşmasın...

Misafir Avatar
can 5 yıl önce

savcıyı öldüren giresunlu bununda aslının nereli olduğu belli değil zonguldağı karalamayın yorum yapana lafım..

Misafir Avatar
Vatandaş 5 yıl önce

Savcı basıp öldürdüler, 2 kişiden bir tanesi Zonguldakliydi, bu canli bomba Zonguldak ki, surucda patlamayı yaptıran emri veren PKK nusaybin sorumlusu Zonguldak li, İstanbul gazı mahallesindeki dhkp-c li militanların çoğu Zonguldak kozlu ve Kilimli bölgesinden. Yahu bu Zonguldak dan ne çok terörist çıkmaya başladı.

banner228

70 yaşındaki vatandaş, av tüfeğiyle canına...

Haberi Oku