İşsiz genç, belediye önünde kendini yakmak istedi

Asayiş 15.03.2021, 18:10 15.03.2021, 21:38
1981

Zonguldak Belediyesi önünde işe alınmadığı için kendini yakmak isteyen bir kişi, polisin son anda müdahalesiyle engellendi.

Belediye önünde benzin döküp kendini yakmak ile tehdit eden Aslan Koçaklı isimli işsiz genç, "Başkandan iş istedim bana cebinden çıkarıp 100 lira vermeye kalktı. Bugüne kadar 300 kişiyi işe aldı. Ben daha önce Zonguldak Belediyesinde görev yaparken  çöp alma tartışması yüzünden bir esnafla kavga ettim. Cezaevine girdiğim için işimden atıldım.  Sadece işimi istiyorum” dedi.

Belediye ve polis ekipleri ile bekçilerle bir sorunu olmadığını belirten Koçaklı, kendisine yaklaşan ekipleri kendini yakmakla tehdit etti.

Bu sırada İtfaiye ekiplerinin gelişi sırasında bir an dikkatsizliğinden faydalanan polis ekipleri, işsiz gencin üstüne atlayarak etkisiz hale getirdi.

Elindeki benzin bidonu ve çakmağı güçlükle alan ekipler, polis aracıyla genci hastaneye götürdü.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (2)
Garip 5 ay önce
Arkadaşi olsaydı veya vekil akrabası çoktan calişiyordu. İşi olanlanlari dahi ise alan ak belediyeler. Hakkimiz haram zikkim olsun. Bu garibin ahida üzerinize olsun
... 5 ay önce
ilk Başta güzel bi temizlik yapacaktı sayın başkan ama ne yazık ki hiç kimseyi ellemedi. Belki adam gibi çalışırlar diye ama aynı tas aynı hamam personellerin çoğu hala. İlk geldiğinizde ne güzel mesaileri kesmiştiniz ama sizden habersiz hala devam ediyor Haksız yere yazılan mesailere dikkat edin başkanım sosyal hesaplarına 2 tane sabah akşam resim koyup akşama kdr caddede dolaşıp saatlerce mesai alanlar hala devam ediyorlar. Sorsanız hepsi bizden daha iyi AKPli oldular dönemin adamları
32
açık