Karadağ’dan Medya Patronuna Saldırı

Asayiş 17.06.2021, 09:25 17.06.2021, 10:06
2832
Karadağ’dan Medya Patronuna Saldırı

Zonguldak’ta tefe ile adı anılan ve gayrimeşru sektörün önde gelen isimlerinden olan Aslan Karadağ, son dönemlerde yaşanan olaylarla ilgili tefecileri gündeme getiren Elmas TV patronu Akın Kavi’ye silahla saldırdı.
Olay bu sabah saat 08.30 sıralarında Zonguldak Sebze toptancı halinde meydana geldi. İddiaya göre, Sebze halinde kabzımal olan Lütfi Karadağ’ın yanında çay sohbetinde olan Elmas TV sahibi Akın Kavi’ye Zonguldak’ın ünlü tefecisi yanlarına gelerek önce sözle taciz etmeye başladı. Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsleri İşletmecisi Sıtkı Velioğlu’nun tefecilere olan borçlarından ötürü evinde geçtiğimiz Cumartesi günü şakağına silahını dayayarak intihar etmesi üzerine şehirde tefecilere karşı medya adeta kampanya başlatmıştı.
Geçmişte de Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsleri İşletmeciliğini yapan İş İnsanı Akın Kavi’ye son dönemde kendisine ait Elmas TV’de Tefecileri gündeme getirmesine hayıflanan Aslan Karadağ, Ağabeyinin dükkanında konuk olan Akın Kavi’yi önce sözle taciz etti. Ardından yaşanan arbede sonrası Kavi olay yerinden ayrılmak istedi. Bunun üzerine belindeki silahı çıkaran Aslan Karadağ, adeta Akın Kavi’ye kurşun yağdırdı. Olaydan yara almadan kurtulan Elmas TV sahibi Akın Kavi'nin, şuanda Asayiş Müdürlüğünde yaşanan olayla ilgili ifade verdiği öğrenildi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
Turgut Güven 3 ay önce
İlginç ve bu kişi serbest..
17
parçalı bulutlu