Asayiş:
KAYIP LİSELİ, HER YERDE ARANIYOR!

Zonguldak'ta 9. sınıf öğrencisi Murat Akbulut'tan dün gece 24.00'ten bu yana haber alınamıyor. Oğlunun hayatından endişe eden baba Rahmi Akbulut, oğlunun sabaha kadar eve gelmemesi üzerine polise kayıp başvurusunda bulundu.


Arkadaşlarına 'kendimi öldüreceğim' demiş!

Alınan bilgiye göre olay şöyle gelişti:

Dün kardeşi ile Orta Kapuz'da (Tersane) denize girmek için evden ayrılan Murat Akbulut, akşam saatlerinde saat 21.00 ile 24.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı nedeniyle polise yakalanmamak için Kapuz bölgesindeki tünellerde gizlendiler. Daha sonra kardeşini Tepebaşı Mahallesi Ahmet Galatalı Sokak üzerindeki evlerinin yakınına getiren liseli genç, "Ben bir daha eve gelmeyeceğim" deyip cep telefonunu kardeşine teslim ederek ayrıldı. Akbulut'un arkadaşlarına da "Ben artık gidiyorum, kendimi öldüreceğim" dediği öğrenildi.

Sabaha kadar aramadık yer bırakmayan aile, oğullarından haber alamayınca durumu polise bildirdi. Oğlunun bulunması için yardım yardım çağrısı yapan baba Rahmi Akbulut, yetkililerden ve vatandaşlardan oğlunun bulunmasını için yardım istedi.

(Halkın Sesi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Necdet KUTOĞLU 4 hafta önce

Tünelin içini arayın, saklanmak için girip, ışıksız kalınca korkup bayılmış yada bir delikte uyuyakalmıştır. Önce tüneldeki her yer Kapuzdan tren istasyonuna kadar aranmalı.

Misafir Avatar
Necdet KUTOĞLU 4 hafta önce

tren yoluna bakın, ilk saklandığında aklına gelmiştir. gidip oraya saklanmıştır. cep telefonsuz ve yalnız olduğu içinde korkup ırada bir köşede bayılıp kalmıştır.

banner228

ZEHİR TACİRLERİNE SESLENDİ

Haberi Oku