Asayiş:
Kim bu provokatörler?

Takkeli, cübbeli bir grup, Çaycuma’da, yılbaşı eğlencesi yapılan alanda Sakarya merkezli bir derneğin bildirilerini dağıtmaya kalkınca vatandaşların tepkisi ile karşılaştı. Grup kendine tepki gösterenlere “Kafirler” diye bağırarak alandan ayrıldı.

EMNİYET GÖZ YUMDU

Kutlamalar sırasında sarıklı cübbeli bir grubun yılbaşı kutlamalarının günah olduğuna dair bildiri dağıtması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Sakarya İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu ve Birlik İlim Rahmet Derneği imzalı bildirileri dağıtanların büyük çoğunluğunun Çaycumalı olmadığı dikkat çekti. Yılbaşı kutlamasının “Allah’a savaş açmak” anlamına geldiği ve televizyon açmanın bile günah olduğu yazan bildirileri dağıtan grup, kalabalığın içine de girince, kimi vatandaşlarla sözlü münakaşa yaşadı. Dağıtılan bildirinin izinli mi izinsiz mi olduğu bilinmeyen ve polisin engellemek için hiçbir girişimde bulunmadığı grup, tepki gösteren vatandaşlara “Kafirler” diye bağırarak uzaklaştılar.(Haber Merkezi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
! 2 yıl önce

"kafirler diyerek ayrılmadılarsa" bu haberi yapanın yaptıranın anasını dürtsünler mi ? yahu bırakın bu işleri insanlara kafir diyen sakallılar harici köpekleridir! işidci ve vahabidirler. onların kılık kıyafetinden nursuz sıfatlarından ayırt edersiniz! kafirler dediler diye attığın iftira mahşerde boynuna dolansın editör! çaycuma dediğin kokuşmuş şehir lut kavmi gibi hertürlü pislik ensest var. insanların acil bilinclendirilmesi lazım adamlara teşekkür edeceğinize terörist muamelesi yapmanız sizin demokrasiye hiçbir şekilde saygınızın olmadığının resmi belgesidir!

banner228

SAHTE VE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

Haberi Oku