Asayiş:
Trafik Polisinden Ters Kelepçe

Önceki gün Zonguldak’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mitingi nedeniyle yapılan trafik düzenlemesi sırasında yaşanan bir olay akıllara durgunluk verdi. Yolların trafiğe kapalı olması nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaş, neredeyse şehir turu atmak zorunda kaldı.

Bu esnada yola koyulan dubaların arasından geçmek isterken polis tarafından fotoğrafları çekilen  Korhan Kayhan isimli esnaf hakkını aramak isteyince başına gelmeyen kalmadı.

Kendisine “lan” diye hitap eden polise vatandaşla böyle konuşamayacağını söyleyen Kayhan, bir anda etrafını saran polisler tarafından ters kelepçe takılmak suretiyle gözaltına alındı.

Hiçbir suçu olmayışına rağmen ekip amirinin talimatıyla gözaltına alınan Kayhan, “Bir esnaf olarak yaşadığım onur kırıcı olayı Emniyet Müdürümüze bildirmeme rağmen dönüş yapılmadı. Umarım başkalarına benzer bir muamele yapılmaz” dedi.

Anahtar Kelimeler
EsnafPolisTers Kelepçe
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
sevket karabacak 1 yıl önce

Adam gibi Esnaf bir arkadasima yapilan bu haksiz davranisi tasvip etmiyorum.. gecmis olsun korhanim

Misafir Avatar
Elem Asan 1 yıl önce

Bir devlet memurundan saygı beklemek kelepçelenmekle karşılık bulmuş güzel ülkemde..

Misafir Avatar
ismail demirel 1 yıl önce

sesinizi çıkarmayın.yarin si̇zede yapilsin.

Misafir Avatar
Çağla Sarıtaş 1 yıl önce

Korhan Kayhan yıllardır Zonguldak şehrinde ticaret yapın ve Zonguldak halkı tarafından çok sevilen bi abimizdir. Bu zamana kadar hiç bi olayda saygısını ve kalitesini bozmamıştır . Yanındayız Korhan abi.

Misafir Avatar
Bora Amasralı 1 yıl önce

Bula bula caddenin en efendi esnafını mı buldunuz. Ayiptir yaziktir.

Misafir Avatar
Ömer Faruk Yıldız 1 yıl önce

Kurallar hepimiz içindir. ABD de yaşıyor olsak dubalar arasından geçmek cesaretinde bulunamazdık. İyi insanlar kurallara uymalıdır. Suç işlediğinde de nüfusunu ve varlıklı olmasını kullanmamalı bilakis örnek olacak davranışlar sergilemelidir.

Misafir Avatar
Parlak 1 yıl önce

Ömer Faruk yıldız hayırdır ne bu ABD merakı...Varlıklı olmayı konuşturan sizler değilmisiniz....Hayırdır damat Ferit...

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Korhan Kayhan 1 yıl önce

Ömer Faruk Yıldız burda bir suç varsa cezası kelepçeli bir şekilde olmamalı...Burda nüfus ve varlıklı olmadan bahsetmişsin...Pardon anlamadım...

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Aslı 1 yıl önce

İki duba arasından geçmenin cezasıda hakaret edip terörist gibi arkadan kelepçe takıp zorla emniyete getirmek olmamalı bence herşeyin bir adabı var poliste olsan insanca davranacaksınki örnek olacaksın vatandaşlara

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Ahmet BAL 1 yıl önce

Korhan kardeşim , geçmiş olsun . Esnaf ve halk tarafından tanınan bir insansın , böyle bir muameleyi hak etmediğin düşüncesindeyim . Kimseye bir terbiyesizlik ve kanun ve nizamlara karşı gelecek bir yapıyada sahip değilsin . Nasıl böyle bir muamalaya maruz kaldın bilmiyorum . Çok geçmiş olsun .krdşm

Misafir Avatar
Kemal çebi 1 yıl önce

Demokrasiden hızla uzaklaşan ve polis devleti konumunda olan ülkeler seviyesine indik elhamdülillah

banner228

Sanayide patlama... Hastaneye kaldırıldı

Haberi Oku