Yaşlı kadın banyoda ölü bulundu

Asayiş 02.08.2020, 14:23 02.08.2020, 14:28
5115
Yaşlı kadın banyoda ölü bulundu

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde yaşayan yaşlı kadın banyoda ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Dereköseler köyünde yaşayan 65 yaşındaki Vahide Ermişoğlu, banyoda ölü bulundu. Yaşlı kadın evinde banyo yaptığı esnada yere yığıldı. Sesleri duyan ailesi hemen banyoya koşarak kadına ilk müdahaleyi yaptı. Diğer taraftan 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi. Olay yerine kısa sürede sağlık ekipleri yaşlı kadının öldüğünü söyledi. Banyoda düştüğü esnada yaralanan yaşlı kadına Cumhuriyet Savcısı'nın talimatı üzerine Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde otopsi yapıldı. Daha öncede baypass olduğu belirtilen Vahide Ermişoğlu'nun kalp krizinden öldüğü tespit edildi. Yaşlı kadın Dereköseler Köyü'nde defnedildi.(iha)


Yorumlar (2)
Halkın Sesi OKuru 1 yıl önce
Annem,teyzem kızkardeşim nasıl dikerdin fideleri sırayla sonra sulardın.1 haftalıkken biberler domatesler yemyeşil yapraklarıyla 1 karış olunca gazetedeki tebessümün belirirdi yüzünde.Rahat uyu sen milletin hanımefendisisin
Şerafettin YEŞİLBAŞ 1 yıl önce
Yerel Basında olsun, diğer gazetelerde olsun, internette olsun, Evde ki yalnız ölüm haberlerine her zaman yer verilmektedir. Annem Selvinaz YEŞİLBAŞ 'ta 2013 yılında Evimiz avlusunda, 5-6 günlük ölü olarak, bulunmuş ve kendisine otopsi yapılmıştı. Yaptığım araştırmalarda da Annemin Yalnız Ölümüne ilişkin hiç bir haber göremedim. Ölümüne ilişkin haber yayınlanmış mıdır? Yayınlanmamış mıdır? Engellenmiş midir? Engellenmemiş midir? Kesin olarak, bilmemekle birlikte, Yıllardır Patika Yolumuza zarar veren Kaçak Kömür Ocağına dair şikayetlerle uğraşırken, bu şekilde ölmesi manidar ve üzücü bir durum olup, buna ilişkin maalesef 2013 yılından beri ne bir haber görebildim, ne de tarafımıza bilgi verilmiştir. Acaba neden, diyorum? Saygılarımla.
25
açık