ÇEVRE:
Kapuz bunu hak etmiyor!

Zonguldak'ın Kapuz Mahallesi Tersane mevkiindeki tren yoluna kanalizasyon suyu akıtıldığı ortaya çıktı. Yazarımız Gülden Işık'ın görüntülediği rezalet, kanalizasyon suyunun demiryolu kenarı boyunca dere gibi aktığını bariz bir şekilde ortaya koydu.   

Kötü kokudan rahatsız olan vatandaşlar yaşanan rezalete tepki gösteriyor. Bu görüntülerin şehrin en güzide mekanına yakışmadığını belirten vatandaşlar, "Burası Kapuz, Tersane bölgesi. Zonguldaklıların en gurur duyduğu semtin adı. Bu bölgede pis su akıtılması bizi çok üzüyor. Güzelliğiyle gurur duyduğumuz Kapuz'da böyle şeyler yaşanmamalıydı. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. İnşallah en kısa sürede bu rezalete çözüm bulunur" dedi.

Yazarımız Gülden Işık da kanalizasyon olayına şahit olduğunu belirterek, şahit olduğu manzarayı şu sözlerle dile getirdi: "Dün Kapuz tarafına gittim... Tersane tarafındaki tren yoluna şarıl şarıl lağım akıyordu... Kilimli sahil yolu üzerinde Uzunkum'a yakın yerde de aynı durum... Kapuz plajına akan dere de çok kirliydi.. Sanırım ona da lağım karıştığı için...Kapuz bunları hak etmiyor!"

Halkın Sesi


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kapuz 7 ay önce

kapuzdaki kokudan burnumuzun direği sizladi havalarin tadini cikarmak
İcin mahalle sakinleri olarak bahçe,balkona adim atamadik bu surecte zaten insanlar evlerinde bunaldi hava almak isterken kapilarinin önlerinde evlere tıkıyorsunuz ki evde bile kokunun etkisi devam
Ediyor...

Misafir Avatar
Erol K.... 7 ay önce

gülden işık'in amaci iyi ise kapuz placija akan dereyi de çeksin sözüm ona aritici var.

Misafir Avatar
Kapuzluya 7 ay önce

Plajın orda akan dereyi geç plajın ordaki evlerin kanalizasyon sistemlerini kontrol edin önce açıp dereye basıyoz depomuz var diyorlar ayrıca haber yapılmak için geç kalınmış 2 gün önce o arızalar giderildi ayrıca fransız menfezi yani plajdaki derede akmıyor siz plajın ordaki evlerin lağım depolarını dere sanıyorsunuz iyi araştırın iyi bakın corona diye biz evde otururken yazık günah o cocuklar personeller afedersiniz o bokun içinde uğraştırlar yazık günah değilmi korona bize mi var bitek size koktu o çocuklar o bokta boğuldu ...

-Beğenmedim(0)

banner228

Temiz enerji için önemli adım

Haberi Oku