ÇEVRE:
Karadeniz'de beyaz yılan görüldü!

Bu fotoğraf Halkın Sesi Whatsapp grubuna gönderildi. Denize giren vatandaşlar ayaklarına dolanan serum hortumlarını paylaştı.

Zonguldak liman arkasında denize giren vatandaşlar ayaklarına dolanan serum hortumları nedeniyle büyük panik yaşadı. Liman arkası iki tünel arasından boş çuvallar, poşetler ve tıbbi atıkları görünce şok olan vatandaşlar, tepkilerini, "Karadeniz'de beyaz yılanlar da görüldü. İki tünel arasında yüzen arkadaşımızın ayağına dolaşmış ve paniğe sebep olmuş! Karadeniz'de balıktan başka yok yok. Boş çuvallar, poşetler ve bunun gibi tıbbi atıklar..." sözleriyle dile getirdi.

(Halkın Sesi)


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Recep Tayyip Erdoğan 7 ay önce

Kim attıysa kıçına girsin

Misafir Avatar
Helin 7 ay önce

Deniz yavuzyılmaz kendini parçaldı, gündeme getirdi defalarca. Çevre bakanlığı, sağlık bakanlığı nerde?? Ne olacsak bu ayıp?

Misafir Avatar
Liman arkası Müdavimi 7 ay önce

Liman arkası, şehir merkezine en yakın yüzme imkanı bulduğumuz kaya plajı; denizi de temiz .. Maalesef her türlü insan atıklarını burada görebiliyoruz.. Ilgililerin ilgisine ihtiyacı var..Yazık ..!

Misafir Avatar
Halkın Sesi okuyucusu 7 ay önce

''Beyaz Yılan''ı bizde gördük gezintimiz esnasında kayaların üzerinde.Bu ''serum'' aparatı Karadeniz'e kıyısı olan devletlerin hangisinden geldi Liman Arkasına merak ediyoruz.Bizimse bu hortum;bundan sonra uygun şekilde bertaraf edilsin,Karadenize gezegenimize kimse tecavüz etmesin.

banner228

TEMA, Zonguldak’ta faaliyetlerine devam ediyor

Haberi Oku