ÇEVRE:
Muhtarın isyanı: Bu yapılan vatan hainliğiyle eş değer...

Yemyeşil doğaya sahip Üzülmez'de ormana harfiyat ve kömür ocaklarından çıkan şist dökülmesi bir muhtarı isyan ettirdi. 

Ormana dökülen tonlarca harfiyat ve kömür ocaklarından çıkan şist yığıntıları kare kare fotoğraflandı. Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acı gerçeğe tepkisini şu sert sözlerle dile getirdi:

"Yazmayayım dedim ama vatan hainliği yalnız dağda olmaz. Bu da bir tür ihanettir. Canım Üzülmez'i harfiyat ve kömür ocaklarından çıkan şistle doldurdular. Yazıklar olsun."

Gözler önüne serilen bu rezalete Çevre ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

(Halkın Sesi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Neriman Kılıç Demirci 8 ay önce

Merhaba; yapılan her güzel çalışma takdir edilir gerçi bizler önce yıkarız sonra yıktığımızı temizlerken takdir görürüz.Çınartepe Mahallesinde yıkılan TTK lojmanlarının görüntüsü virane durumunda bu görüntü bu pislik ne olacak Toki 2.etap olacakmı olmayacak mı bu görüntü bu şekilde kalacakmı lütfen bu durumuda haber yaparsanız mutlu oluruz.

Misafir Avatar
Zonguldak lı 8 ay önce

Muhtar yayık yapmaz icraat yapar, sabah evden çıkarken mhp li, öğlen ak parti li, akşam chp li olan muhtar cumhurbaşkanı nı temsilen mühür taşıyor. Anlaşılan hakkını verememiş mühürün teslim etsin

Misafir Avatar
Gerçekler 8 ay önce

Sayın Muhtarımızı kutluyorum, dünya çevre gününde çevreci olmuş. Üzülmez kültür vadisi bitişiği, Toki konutları altı, kültür ve doğal sit alanının içi, şehrin merkezine 3 km mesafede, islahı yapılacağı söylenen ve çevresinde yürüyüş yolarının yapılacağı derenin yanı ,yolun kenarı, kendi ifadesi ile şehrin merkezinde Sayın Valimizin ricası üzerine Sayın Belediye Başkanının olağanüstü meclis kararı alarak, oldu bittiye getirilmek istenen KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ yapılması ile ilgili kararın mecliste geçmemesi üzerine ilk yaygarayı koparan sen değilmiydin muhtar. Koşa koşa valiye bağlılığını bildirmedin mi ? Yapılmak istenen bu ihanete niye dur demedin. Anlaşıldı Muhtar….
SENİN ÇEVRECİLİĞİN SENEDE BİR GÜN ODA BUGÜN ( 5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ )

Misafir Avatar
hasan 8 ay önce

Zonguldak da herkes ttk yatıyor diye bilir ama bu şehirde asıl devletin memurları yatıyor.Bu rezilliğe de çevre müdürlüğü yatarak cevap verecektir.

Misafir Avatar
Artık 8 ay önce

Kurallara ne saygıdan ne de korkudan uyulmuyor, bu cesaret ise yapanın yanına kaldığı ve ceza verilse bile affedilebileceği algısından ileri geliyor. O hafriyatı dökenin aracını elinden alsan, para değil hapis verip burnundan getirsen sağır sultan duyar, ibret alır

banner228

Zonguldak ormanlarında kış güzelliği

Haberi Oku