FLAŞ HABER
ÇEVRE:
Muhteşem Görüntüler

Zonguldak Kent Ormanı sonbaharda büründüğü renklerle büyülüyor


Muhteşem Görüntüler

Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Zonguldak Kent Orman’ı, sonbaharla birlikte ağaçların yapraklarının sararıp dökülmesiyle güzel görüntüler oluşturdu.

Sonbaharla birlikte sarı, kahverengi, turuncu ve kırmızı renklerle bezenen Karadeniz ormanları muhteşem bir renk cümbüşüne sahne oluyor. Özellikle 2005 yılından bu yana Zonguldaklıların hitap eden Kent Ormanı, şehrin bunaltıcı havasından kurtulmak ve stres atmak isteyenler için bulunmaz bir nimet olarak karşımızda duruyor.

Orman içindeki parkurda yürüyüş yapan şehir esnaflarından fotoğrafçı Yalçın Denizli'nin objektifinden yansıyan renk cümbüşü, hemen yanı başımızda hazır bekleyen bu doğal güzellikleri bir kez daha gözler önüne seriyor.


Fırsat buldukça Kent Ormanı’na gidip fotoğraf çekip yürüyüş yapmaktan büyük zevk aldığını belirten Denizli, “Zonguldak ormanları sonbaharda bir başka güzel oluyor. Doğa ile baş başa kalmak bana büyük bir keyif veriyor. Esnaflıktan fırsat buldukça doğaya çıkıp hem sağlığım için yürüyüş yapıyor hem de bu güzellikleri fotoğraflıyorum. Herkese de bunu tavsiye ediyorum” dedi.

Haber: Abdullah Karabacak
Fotoğraflar: Yalçın Denizli
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Karadeniz'de beyaz yılan görüldü!

Haberi Oku