Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Eğitim 25.06.2021, 12:44
189
Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında düzenlenen "1000 Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde Buluşuyor" yarışmasının ödül töreni, Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK'un da çevrim içi katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Ödül töreninde Proje kapsamında Zonguldak’ta resim ve müzik alanında derece yapan öğrencilere teşekkür belgeleri yanında;

Resim kategorisinde İl birincisi olan Merkez Zonguldak Uzun Mehmet Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Rana KONAK'a ve Müzik Ses İcrası Alanında İl birincisi olan Zonguldak Çaycuma Saltukova Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Sıla TABAK ‘a bilgisayar hediye edildi.

Resim Alanında İl ikincisi Merkez Zonguldak Uzun Mehmet Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi  Dilara ADIYAMAN'a, İl üçüncüsü  Merkez Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Haktan KOÇOĞLU'na ve Müzik Ses İcrası alanında İl ikincisi  Zonguldak Çaycuma Saltukova Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Işıl ÖZCAN'a, Zonguldak Çaycuma Saltukova Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi İl Üçüncüsü Dilay BAŞ'a tablet  hediye edildi.

Ayrıca resim kategorisinde ödül kazanan öğrencilere rehberlik yapan Kdz. Ereğli Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencisi Emre DOKUR ve Şevval Nurdan YILDIZ’a; Müzik Ses İcrası alanında ödül kazanan öğrencilere rehberlik yapan Kdz. Ereğli Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi ÖğrencisiKardenSÖNMEZ’e, Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen Teşekkür Belgeleri, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN tarafından takdim edildi.

Projede gönüllülük esasına göre görev alan Kdz. Ereğli Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Adnan TURAN'a, Kdz. Ereğli Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Meral BOZKURT’a ve Kdz.Ereğli Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Arzu HEPŞEN’e Milli Eğitim Bakanlığınca Başarı Belgesi düzenlenmiş olup; bu Başarı Belgeleri Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN tarafından kendilerine takdim edildi.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN, göstermiş oldukları başarılarından dolayı öğrencileri tebrik ederken; projeye destek olan öğretmen, okul yöneticileri ve velilere teşekkür etti.

Kaynak: (Haber Merkezi)
Yorumlar (0)
32
açık