Eğitim:
En çok Gelik İlköğretim okudu!
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl yapılan “Zonguldak Okuyor 2020” yarışmasında İlkokullarda Gelik İlköğretim Okulu birinci oldu. 
Gelik İlköğretim Okulu Müdürü Fazıl Etike, yarışma için okulun ikinci sınıf öğretmeni Esma Hamzaçebi’yi görevlendirdiğini söylererek, "Dördüncü sınıf öğretmenlerimiz Bahar Aslan ve Yakup Kaya öğrencilerini kitap okuma yarışması için Esma Hamzaçebi’ye teslim etti. 4’üncü sınıflardan 5 öğrenci seçildi ve “Kitap kurdu” yarışmasına hazırlanmaya başladı. Öğretmen Esma Hamzaçebi’nin de öğrencileri ile Bahar Aslan ve Yakup Kaya ilgilendi. Kitap Kurdu yarışmasına hazırlanan 4’üncü sınıf öğrencisi Umut Berham Güneş birinci oldu" dedi.
Kitap okuma yarışmasında birinciliğin Gelik’ten çıkması oldukça dikkat çekerken pandemi döneminde de özel kolejler gibi öğretmenlerin öğrencilerine ekstra eğitim vermeleri de taktirle karşılandı.
Halkın Sesi

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mithat 3 ay önce

Böyle taraflı haber olmaz Zonguldak Okuyor yarışmasında birinci seçilmedi 5 tane öğrenciye ödül verildi. Bu haberle aynı dereceyi alan 5 okul, öğrenci ve veliye ayıp ediyorsunuz. Lütfen haberi düzeldin diğer çocukların hakkını iade edin haklarını yemeyin. Kişiler reklamlarını başka mecrada yapsın

Misafir Avatar
Yazıcı 3 ay önce

tebrik ederim

banner228

EĞİTİME MERHABA

Haberi Oku