Fehmi Gür, Beykoz Milli Eğitim'e atandı

Eğitim 27.08.2021, 12:24
275
Fehmi Gür, Beykoz Milli Eğitim'e atandı

İstanbul Beykoz Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Zonguldak BEÜ Basın Yayın Halkla İlişkiler Koordinatörü Fehmi Gür, veda mesajı yayınladı.

Gür'ün mesajı şöyle:

"Değerli dostlar, değerli hocalarım, değerli arkadaşlarım;

8 yılı aşkın bir süre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde çalıştık, çabaladık.  Acısıyla tatlısıyla 8 yılı geride bıraktık. Bir Urfalı olarak -bazı istisnalar dışında- mutfağını özlemeyeceğim ama dinamizmini ve dostluklarını özleyeceğim. Üniversite camiası, yerel basın ve Zonguldak halkından çok şey öğrendim, müteşekkirim.

Bulunduğum süre zarfında çalışmaktan onur duyduğum ve "kalite odaklı bir gelişme, büyüme nasıl mümkün olur?" sorusunu yaşayarak cevaplayan, 'öğreten' eski rektörümüz şimdiki Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Mahmut Özer'e şükranlarımı arz ediyorum.  Göreve başlamasından bu yana bizlere her türlü desteği veren Rektörümüz Prof.Dr. Mustafa Çufalı'ya şükranlarımı sunuyorum.

27.08.2021 tarihi itibariyle üniversitemizden ayrılıyorum. Yeni görev yerim İstanbul Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olacak inşallah. Hakkınızı helal edin, benden taraf varsa hakkımı helal ediyorum.

Saygılar sunuyor, hayırlı günler diliyorum."

Fehmi Gür kimdir?

1998- 2013 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda öğretmenlik, müdür yardımcılığı, müdür, kurucu müdür görevlerinde bulundu.

2013 yılında Bülent Ecevit Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak göreve başladı. Üniversitede Öğretim Görevlisi, Merkez Müdürlüğü, Yükseköğretim Bilim Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü, Kampüsün Sesi Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, Daire başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Bu süre zarfında Yükseköğretim Kalite Kurulu bünyesinde üniversitelerin kalite süreçlerini değerlendirmek içinkurulan takımlarda dört kez idari değerlendirici olarak bulundu.

Üniversite bünyesinde gerçekleştirilen yüzden fazla etkinliği (panel, çalıştay, konferans, söyleşi, kongre, konser, workshop) koordine etti.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi yayınları arasında çıkan "İsraf Etme Yaz, Yazar Ol" ve "FilyosÇalıştayı Bildiri" Kitaplarının editörleri arasındadır.

26 Ağustos 2021 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı İstanbul Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü emrine Şube Müdürü olarak atandı. (Haber Merkezi)

Kaynak: (Haber Merkezi)
Yorumlar (1)
Profesyonel öğrenci 4 hafta önce
Zongukdakta tanıdığım en çalışkan, en babacan, en dürüst , en iyi insandı. Çalışma ahlakı ve insan ilişkileri yönüyle idolumdur. Hak yardimcisi olsun, MEB kazandı.
16
kapalı