Eğitim:
Hep aynı manzara!

Zonguldak’ta her sınav döneminde okullar bölgesinde adeta trafik çilesi yaşanıyor. Bahçelievler mahallesinde Fen lisesi, Anadolu Lisesi, Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi ve İbrahim Fikri Anıl Ortaokulu'nun aynı bölgede olması, sınava girecek olanlarda ayrı bir stres yaşatıyor. Araç park alanlarının olmayışı yüzünden sınava girecek öğrenciler zor anlar yaşıyor.

Bu arada korna sesi kuralına uyulmazken, trafik ekiplerinin aldığı tedbirlerin yetersiz kaldığı gözlendi. KPSD sınavı için ilçelerden gelen öğrenciler ise okul isimlerinin değiştirilmesinin azizliğine uğradılar. (Cevdet Akgün)


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Tek yön 3 hafta önce

Ben de Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesine sınav için bir kere eşimi ehliyet getirmiştim. Haberdeki gibi sınavlar hep bölgede ki okullar da yapıldığı gibi kapalı spor salonunda bir spor branşında müsabakalar varmış. Malûm Cumartesi olduğu için pazarda kuruluyor. 5 dk yolu belki 45 dk indik. Zonguldaktaki sorumlulara sesleniyorum. Üniversite ve hastane de o bölgede yetmez oraya valiliği de alın yeni stad filan yapılacaksa tam yeri Zonguldak zaten 1,2 mahalleden oluşuyor.

Misafir Avatar
67forza 3 hafta önce

aman her yere kendı aracınızla gidin he toplu tasıma sakın kullanmayın aman yani

banner228

EĞİTİME MERHABA

Haberi Oku