Eğitim:
KAPICI'DAN KAPI SKANDALI!

Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, geç kalan okul müdürlerini toplantıya almadı

KAPICI’DAN KAPI SKANDALI!

 

Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, dün Zonguldak Şehit Prof. Dr.İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen yıl sonu değerlendirme toplantısına geç kalan okul müdürlerini toplantıya almadı. Saat 09.00’da başlayan toplantıda 09.02’de salonun kapılarını kilitletme talimatı veren Murat Kapıcı, gelen okul müdürlerinin içeri girişine izin vermedi. Eğitim Bir Sen eski başkanı Sadettin Dede de Kapıcı’nın hışmına uğrayarak toplantıya geç kaldığı için içeri giremedi. Eğitim Bir Sen camiası Kapıcı’nın bu tavrı karşısında aciz kaldı.

 

Dün şehir stadyumunda yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı mezuniyet töreni için şehre gelen yaklaşık üç bin araç ve mesai saatine denk gelen toplantı nedeniyle geç kaldıklarını söyleyen okul müdürleri Kapıcı’ya ateş püskürdü. Meslek onurlarını ayaklar altına alan Murat Kapıcı’nın Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Türkoğlu’nu geç kalmasına rağmen içeri alınışına ise öfke kustu. Milli Eğitim camiasında dün yaşanan kapı skandalının bugünkü yankıları merakla bekleniyor.

Anahtar Kelimeler
Murat Kapıcı
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hamdici 1 yıl önce

memleketin valisi neyse milli eğitim müdürü de vali yardımcısı da o.sonra kimse dertlenmesin niye böyle diye..bu adamları seçip yolluyorlar hepsi bu..

Misafir Avatar
Yurttaş 1 yıl önce

derse geç gelen öğrencileri alır sorunlarını dinleriz.daha öğretmen olamamış birini milli eğitime müdür yaparsanız böyle olur.

Misafir Avatar
selim 1 yıl önce

hangi kritere göre vekalet verildi. o kadar bu işi hakkıyla yapacak insan varken.

Misafir Avatar
ali 1 yıl önce

sadettin dede alsın görevden sıkıyorsa.....))))

Misafir Avatar
Vatandaş 1 yıl önce

Hiçbir liyakat olmadan kardeşinin torpili ile koltukta vekil olarak görev yapıp herkese hava atan ne oldum delisi biri öğretmenken ve idareciyken hangi toplantıya kendi erken gelmiş? Öğretmenliği neydi ki müdürlüğü o olsun bay abide-i kibir

banner228

Kapalı okula aidat istemişler!

Haberi Oku