Eğitim:
Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer'den Rektör Özer'e Ziyaret
Bir dizi temaslarda bulunmak için Zonguldak’a gelen Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.

BEÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Güvençer, BEÜ’nün yükseköğretim alanında yaşadığı genişlemenin üniversiteler arası rekabeti artırdığını ve bu rekabette bazı yükseköğretim kurumlarının marka değeri yaratabilmek adına önemli bir çalışmanın içerisine girdiğini vurguladı. Güvençer, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin yaptığı çalışmalarla ve elde ettiği başarılarla ismini ülke çapında tanınan bir marka haline getirmeyi başardığını ifade ederek Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’in şahsında üniversite yönetimini, akademik ve idari personelini tebrik etti.

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e ifade ettiği düşünceler ve ziyareti için teşekkürlerini ileten Prof. Dr. Mahmut Özer ise, üniversitelerin bulundukları yöreye akademik ve kültürel anlamda büyük katkılar sunduğunu belirterek Bülent Ecevit Üniversitesinin şehir ve yöre ile ilgili çalışmalarını devam ettirme kararlılığında olduğunu vurguladı.

Prof. Dr. Özer, görüşmenin sonunda Vali Mustafa Hakan Güvençer’e ziyaret anısına üniversitenin armağanlarını takdim etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kesimer, BEÜ’de Konfrans Verdi

Haberi Oku