FLAŞ HABER
Ekonomi:
Enerji Bir Sen, üyelerine kazandırıyor

Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör, sendikalarının üyelerinin her zaman yanında olduğunu belirterek, "2021 yılına girerken, Enerji Bir Sen üyelerinin 15.000 TL olan FERDİ KAZA SİGORTASINI üyelerine hiç bir ek külfet getirmeden, otomatik olarak 20.000 TL'ye çıkarmıştır." müjdesini verdi.

Güngör, açıklamasında şunlara değindi:

"Diğer yandan ülkenin İçinde bulunduğu durumu da göz önünde bulundurarak TÜRKİYE SİGORTA  A.Ş. işbirliğiyle yıllık bazda çok ekonomik şartlarda TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI Anlaşmasını imzalamıştır.

Öncelikle her şey İnsan için İnancı ile yola çıkan Enerji Bir SEN,

Ülkenin Kalkınması, Kamu Çalışanlarının Hak ve Menfaatleri için her şartta ve de her platformda büyük gayret ve çalışma içerisindedir. İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın ilkesinden taviz vermeden, AŞK İLE ÇALIŞAN YORULMAZ anlayışımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bize bu yolda güvenen, destek veren bütün üyelerimize, bu hayırlı, gayretli ve özverili çalışmamızı görüp Enerji Bir SEN ailemize katılacak olan yeni üye kardeşlerimize de şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı, uğurlu olsun" (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

BAŞKENT’TEN AÇIKLAMA GELDİ

Haberi Oku