KIRMIZI ALARM

Ekonomi 09.06.2020, 15:28 09.06.2020, 15:29
7672
KIRMIZI ALARM
 KIRMIZI ALARM
Sezon başında çok zor şartlarda kadrosunu oluşturan Zonguldak Kömürsporda kırmızı alarm çaldı. Kırmızı Lacivertli takımda sezonun bitmesinin ardından 18 futbolcunun sözleşmesi sona erecek.
*********

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor sezonunun başlamasına kısa bir süre kalan çok zor şartlarda kadro oluşturdu. Zonguldak Kömürspor özellikle kiralık oyuncularla mevcut kadrosunu şekillendirdi. Sezona beklenenden çok daha iyi başlayan Zonguldak Kömürspor ilk yarının ortalarında kötü bir seri yakaladı, ikinci yarıda da istediği sonuçları alamayınca önce şampiyonluk umutlarını, ardından play-off umutlarını kaybetti. Kırmızı-lacivertli ekip küme düşme potasının 8 puan uzağında bulunuyor.
Elmasda 18 futbolcu gidici
Korona virüs salgını nedeniyle lige verilen ara nedeniyle 31 Mayıs tarihinde bitecek olan sözleşmeler lig bitimine kadar uzayacak. Zonguldakspor’da 9 futbolcu kiralık, 9 futbolcunun ise 1’er yıllık sözleşmeleri bitiyor. Toplamda 18 futbolcu takımdan ayrılacak. Teknik Heyetin raporu doğrultusunda bu 18 futbolcudan bazıları yönetim anlaşma zemini arayacak.
Zonguldakspor’da takım kaptanı Hakan, Sinan Ören, Fatih, İsmail, Metin, Gürkan, Mustafa, Ramazan, Yiğit, Berkan’ın sözleşmeleri bitiyor.
Kiralık olup kulüplerine dönecek futbolcular ise şöyle: Atakan, Abdulcebrail, Cenk, Gökhan, Muammer, Görkem, Muhammet Beşir, Onurcan, Serhat Baştan.
Sözleşmeleri devam eden futbolculardan Muhammet Sait, Emrecan Coşkun, Sezer, Yiğit Karaman, Egemen ve Tezcan. 

Yorumlar (0)
26
açık