Mahkeme 'Otozon' için keşif yaptı ŞİMDİ ADALET VAKTİ!

Ekonomi 15.07.2020, 12:06 15.07.2020, 12:15
8724
Mahkeme 'Otozon' için keşif yaptı  ŞİMDİ ADALET VAKTİ!

Zonguldak'taki Oto Galericiler sitesi olarak belirlenmiş olan arazinin sonradan Mobilyacılar Sitesi olarak değiştirilmesine ilişkin Zonguldak Belediyesi kararına karşı açılmış davada keşif yapıldı.

Çınartepe Mahallesi 69 Ambarları mevkiinde Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan şehirdeki oto galericiler için hazırlanan ‘Otozon’ projesi iptal edilmiş, yerine mobilyacılar getirilmek istenmişti. Zonguldak Oto Galericileri Derneği, projedeki değişikliğin kendilerini mağdur ettiğini ileri sürerek Zonguldak İdare Mahkemesi'ne itiraz davası açmıştı. 

MAHKEME KEŞİF YAPTI

Mahkemenin söz konusu yerde keşif yaptığını duyuran Zonguldak Oto Galericiler Derneği Başkanı Mustafa Özcan, "Zonguldak oto galericileri için 14 Temmuz'da keşif yapıldı. Oto galericilerin sitesini yapmış olduğumuz itirazın bilirkişi heyeti ve mahkeme yerinde inceleme yaparak davayı sonuçlandıracaklardır. Bu istikamette bilirkişi raporlarını beklemek durumundayız. Sonucu Allahın izniyle hayırlı olacaktır. Allah hakkımızda hayırlı eylesin. Şimdi ADALET VAKTİ" ifadesini kullandı.

(Halkın Sesi)

 

Yorumlar (0)
20
açık