Şehri’ye Emeksiz’den tam destek

Ekonomi 12.07.2021, 14:28 12.07.2021, 14:41
716
Şehri’ye Emeksiz’den tam destek

Kozlu Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz, 1 Ağustos’ta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Site Salonunda yapılacak olan kongrede Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri’yi desteklediklerini açıkladı.

Turan Emeksiz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Zonguldak esnaf ve sanatkarının Ercan abisi... O bölgemizde bulunan bütün esnaf sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin Ercan abisi. Borç batağında aldığı kooperatifi düzlüğe çıkaran ve bugün ikinci grupta bölgenin en iyi kooperatiflerinden biri haline getiren kişidir.

“KRİZDE ESNAFI AYAKTA TUTTU”

İnsan ayırmadan herkesin işine koşan, esnafın kredisi için Halk Bankası'nın su yolu yapan Ercan abisi son 3 yılda rekor seviyede bir kredi plasman ile esnafı ayakta tutan Zonguldak esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi başkanımız Ercan Şehri’dir. Yıllara sair tecrübesi ile yeniden Zonguldak esnaf sanatkarlar Kredi kefalet kooperatifi başkanlığına aday. Yapılacak olan kongrede kendisine başarılar diliyorum” dedi

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
19
kapalı