1 MİLYONLUK ARABAYA BİNİYOR... BANKA HESAPLARINA HACİZ GELDİ!
Medikal yolsuzluğu davasının bir numaralı sanığı “Pi. Erim” lakaplı Erim Berberoğlu’nun ticaretteki baş döndürücü yükselişine rağmen yeğeni Berkant Önal’ın üzerine kurduğu şirketin bütün hesaplarına haciz geldi.
Bugüne kadar onlarca milyonluk konut yapan, Zonguldak ve Kozlu Belediyelerinden aldığı ihalelerle dikatleri üzerine çeken Erim Berberoğlu piyasaya olan borçlarına rağmen bir milyonluk arabaya binip lüks bir yaşam sürüyor.

TORNACIDAN MİLYONLUK VURGUN


Zonguldak’ta yapılan Medikal Operasyonunda binlerce lira değerindeki medikal malzemesinin tornacıda çakmasını yaptırarak devleti milyonlarca lira zarara uğratan Berberoğlu halen ağır cezada yargılanıyor. Davayı zaman aşımı ile sonlandırmak isteyen Pi Erim’i kim ya da kimlerin neyin karışılığında koruduğu merak ediliyor. 

MAFYA LİDERİ İLE POZ VERMİŞTİ

Ünlü mafya babası Sedat Peker ile Makedonya’da fotoğraf çektirerek sosyal medya hesabında paylaşan Erim Berberoğlu, bu fotoğraf ile kamuoyuna gözdağı vermeye çalışmıştı. Daha önce de mafyatik isimlerle adı anılan Berberoğlu, piyasalara olan borçlarına karşı sözde mafyatik ilişkilerini koz olarak kullanıyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Tornacı 3 ay önce

Tornacı erim diyelim artık

Misafir Avatar
zonguldaklı 3 ay önce

bırakın şunu adam yerine koyup yazmayın o lakabıyla yaşasın

Misafir Avatar
izzet 3 ay önce

Kim bu ülkenın parasını çalıyorsa Allahından bulsun bulursınız Allaha inancımız sonsuzdır

banner228

Yavuzyılmaz’dan İktidara “Kul Hakkı Yemeyin”...

Haberi Oku