3 SORUN ÇÖZÜLÜYOR..BEKLE 2.LİG

Genel 22.06.2020, 15:47 22.06.2020, 15:48
1160
3 SORUN ÇÖZÜLÜYOR..BEKLE 2.LİG
 3 SORUN ÇÖZÜLÜYOR..BEKLE 2.LİG

Zonguldak Kömürspor'un yıllardır dert yandığı tesis, antrenman sahası ve zeminde sona geldi. 3 sorunun yeni sezona kadar çözüldüğü takdirde Kömürspor yeni sezonda bomba girmesi bekleniyor.

***********

TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'da yıllardır çözüme kavuşamayan antrenman sahası, zemin ve tesis sorununda sona gelindi. Kırmızı Lacivertli takımın antrenman sahası olarak düşündüğü Kilimli toprak sahasına   Karaelmas Kemal Köksal Stadyumundan çıkan çimler ekilecek. Bu sayede Kömürspor antrenmanlarını yapmak için yer aramayacak. Diğer taraftan yıllardır zeminden dert yanan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun zemini önümüzde ki günlerde değişecek. Kırmızı Lacivertli takımı yeni sezonda yep yeni bir çimde futbol oynama şansı bulacak. Son olarak Zonguldak Kömürspor'un Fener'de bulunan kulüp binası tadilata alınmıştı. Ancak korona virüs ve maddi kriz nedeniyle tadilat yarıda kaldı. Önümüzde ki günlerde A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir Gençlik Spor Bakanlığı yetkilileri görüşerek tadilatın bitirilmesi için destek isteyecek. Desteğin geldiği takdirde tesis sorunu da ortadan kalkacak.  Kırmızı Lacivertli takımın bu 3 sorunu ortadan kalktığında Kömürspor yeni sezonda rahat bir nefes alacak.

Herkesin gözü kulağı burada

Kırmızı Lacivertli takımın yıllardır beklediği tesis, antrenman sahası ve zeminle ilgili müjdeler sırası ile gelmeye başladı. Zonguldak Kömürspor'dan gelen peş peşe haberler taraftarı heyecanlandırdı. Kırmızı Lacivertli taraftarların büyük bir titizlikle takip ettiği gelişmelerin tamamlandığı takdirde yeni sezonda Kömürspor'un rakiplerin korkulu rüyası olması bekleniyor.

Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
20
açık