Ağbal ile bir araya geldi

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı ziyaret etti.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, beraberinde Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu ve Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Şenay Özdolap ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a ziyarette bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Çufalı, Başkan Naci Ağbal’a, üniversitenin genel durumu, gelişimi ve sürdürülen yatırım projeleri hakkında bilgiler verdi. Görüşmede ayrıca, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinin mali ve personel durumları ile ilgili görüş alışverişinde bulunularak üniversitenin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda talepler dile getirildi.

Görüşmenin sonunda Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a teşekkür ederek, ziyaret anısı olarak Devrek bastonu hediye etti.

Haber: İha

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Seyehat kısıtlaması yarın gece kalkıyor

Haberi Oku