Akdemir, kavşakta şoför esnafıyla buluştu: 'Kısa sürede çalışmalar tamamlanacak”

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Uğur Mumcu Kavşağı’nda devam eden kavşak düzenleme çalışmalarını inceleyerek,  dolmuş durakları mevkiinde şoför esnafı ile bir araya geldi.

Hâli hazırda devam eden çalışmalar hakkında şoför esnafı ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Akdemir, dolmuş durakları mevkiinde çalışmaların devam ettiğini, kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlamayı hedeflediklerini belirtti. Şoför esnafının sıkıntılarını dinleyen Başkan Akdemir, durak yerlerinin değiştirilmesinin ve yeni düzenleme ile birlikte trafik keşmekeşliğini de bir nebze de olsa rahatlatacaklarını söyledi.

              

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, yapılan kavşak çalışması içerisinde Kapuz, Yeşilmahalle, Tepebaşı, Kilimli, Çatalağzı ve birçok aracın bulunduğu durakta şoför esnafına ve vatandaşlara yakışır bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini belirtti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ayrıca dolmuş duraklarında parke yol çalışması ile Uğur Mumcu Kavşağı’nda peyzaj çalışmalarının bitirilmesinin ardından kente yeni bir görüntü kazandıracaklarını kaydetti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner243

banner228

Devleti babalarının çiftliği yaptılar

Haberi Oku