AKGÜN VE ULUBAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

 AKGÜN VE ULUBAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Eski belediye meclis üyesi İsmail Ulubay'ın kızı Bağdagül Ulubay, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün'ün yeğeni Başaran Akgün'le muhteşem düğün töreni ile mutluluğa yelken açtı.
Eski belediye meclis üyesi İsmail Ulubay'ın kızı Bağdagül Ulubay, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün'ün yeğeni Başaran Akgün'le Memurlar Lokalinde düzenlenen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi. 
Memurlar lokalinde düzenlenen düğün törenine, Zonguldak bir önceki dönem belediye başkanı Muharrem Akdemir, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 19.Dönem Milletvekili Harun Akın,Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS)Başkanı Hakan Yeşil, Genel Maden İşçileri Teşkilatdırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Bülent Ecevit Üniversitesİ Uygulama ve Arıştırma Merkezi(BEÜ)Üroleji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof Dr. Necmettin Aydın Mungan, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplu Kuruluşları, futbol adamları ve davetliler katıldı.
Bağdagül-Başaran çiftinin nikah şahitliği ise Zonguldak bir önceki dönem belediye başkanı Muharrem Akdemir, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 19.Dönem Milletvekili Harun Akın,Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS)Başkanı Hakan Yeşil, Genel Maden İşçileri Teşkilatdırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Bülent Ecevit Üniversitesİ Uygulama ve Arıştırma Merkezi(BEÜ)Üroleji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof Dr. Necmettin Aydın Mungan yaptı. 
Nikahın kıyılmasının ardından protokol üyeleri hep birlikte aile cüzdanını Bağdagül Ulubay Başaran'a teslim etti.
Canlı müzik eşliğinde başlayn düğün töreni gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Gece boyunca Bağdagül-Başaran çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu.  Öte yandan Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen ise işlerinin yoğunluğundan dolayı düğün törenine katılamayarak tebrik mesajı gönderdi.
Halkın Sesi Gazetesi olarak Bağdagül-Başaran Akgün çiftine mutluluklar diliyoruz.
Emre Can Bayram


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İnfaz düzenlemesi hangi suçları kapsıyor?

Haberi Oku