Akın Kavi'den bomba paylaşımlar...

Elmas TV sahibi Akın Kavi, Twitter'da AKP'li Gökhan Çüteli'nin muhbirlik yaptığını ima etti...

Genel 19.07.2021, 12:05
1185
Akın Kavi'den bomba paylaşımlar...

HABER: Mustafa ÖZDEMİR

AKP'li Zonguldak Belediye Meclis üyesi Gökhan Çüteli'nin Belediye Kanununa  rağmen Zonguldak Belediyesi'ne verdiği yüklü miktardaki temizlik malzemeleriyle başlayan tartışma yeni bir boyut kazandı. Elmas TV sahibi Akın Kavi, Twitter hesabından isim vermeden Çüteli'yi hedef alan paylaşımlar yaptı. Çüteli de Kavi'ye ağır ithamlar içeren bir paylaşımda bulununca, Akın Kavi attığı twitte Gökhan Çüteli'nin AKP grup toplantısında konuşulanları kendisine  yazdırarak muhbirliğini yaptığını, bazı meclis üyelerini kendisine fişlediğini yazdı.

ARKADAŞLARINI FİŞLEMİŞ!

Halkın Sesi soruyor:  Parti içi kulislerde aylardır cevabı aranan "AKP'deki hain kim" sorusunun muhatabı Gökhan Çüteli mi? Çüteli, parti içindeki mahrem bilgileri Akın Kavi ya da başka gazetecilerle paylaştı mı? Çüteli, Akın Kavi'nin iddia ettiği gibi AKP'li meclis üyesi Şendoğan Karataş, Onur Turgut ve Mehmet  Gökçınar'ı fişledi mi? Çüteli, siyasi nüfusunu kullanarak Zonguldak Belediyesi dışında bazı kamu ve özel kurumlara yüklü miktarda temizlik malzemesi veriyor mu? Çüteli'nin ticari grafiğindeki inanılmaz yükselişin arkasındaki isim Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan mı?

Yorumlar (4)
ayar verıcı 2 hafta önce
akın baskan bravo
dogrucu davut 2 hafta önce
bu ne yaaa ,severdım kendısını yazık olmus
ESNAF 2 hafta önce
GÖTÜNDE DONU OLMAYANLAR BU BELEDİYE ZAMANINDA GÖTLERİNE BEŞ ON DION ALDIRLAR BU DEVRAN BÖYLE SÜRMEZ
Ergün Öz 2 hafta önce
Çöteli adam gibi adamdır dürüst namuslu adamdır adam asla satmaz çocukluğunu bilirim aynı iş yerinde çalıştık oturduğu ev kira ve bindiği araba 30 000 Etmez Bu adam Amigoluk zamanında Panda dondurma Zonguldak bayisiydi cebinden çok para harcadı bu yazılılanların hepsi yalan Gökhan kardeşim hele hele seni Bakan yapıcaz deseler adam asla satmaz hainlik yapmaz
32
açık