Akoğlu ZTSO'da

 

Basın İlan Kurumu (BİK) Zonguldak Şube Müdürü Özer AKOĞLU,  Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin DEMİR’i Makamında Ziyaret Etti.

BİK’ten yapılan açıklamaya göre Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında gerçekleşen ziyarette,  Basın İlan Kurumu  (BİK) Zonguldak Şube Müdürü Özer AKOĞLU, kurumun çalışmaları hakkında Başkan Metin DEMİR’e bilgi verdi.

Ziyarette, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen AKOĞLU,” Oda başkanımız Metin Demir beye makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. Çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak başarılı çalışmaları var. Kendilerini kutluyorum. Kurumlarımızın çalışma sistemleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk.Basın İlan Kurumunun (BİK) bilişim teknolojilerinin sunmakta olduğu imkanlardan istifada edilerek oluşturulan bilişim altyapısı ve ERP uygulamasının hayata geçirilmesiyle resmi ilanların ilan sahiplerinden alınmasından mevkutelerde (gazetelerde ) yayımlanmasına kadar geçen süreçteki işlemlerin sanal ortamlara taşınarak akıllı sistemlerle yürütülmesi uygulaması hakkında bilgiler paylaştım.” dedi.

 Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin DEMİR ise, Basın İlan Kurumu Zonguldak şube müdürünün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Basın İlan Kurumu müdürümüzün ziyaretinden memnun olduk. Kendisine başarılar diliyorum. Çağın gereği olarak ilanların elektronik ortama taşınması, yerinde bir çalışma olmuş” şeklinde ifade etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

KARAELMAS PARLIYOR

Haberi Oku