Alan: Mübarek aya erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Mübarek Ramazan Ayı’nın başlangıcı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Ramazan Ayı’nın başlangıcının Tüm İslam Âlemi’ne ve Zonguldak halkına hayırlara vesile olmasını temenni ederek, yapmış olduğu yazılı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi:

"On bir ayın sultanı, af, mağfiret ve bereket ayı olan, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olarak müjdelenen Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz… Bu mübarek ayda, inşallah sofralarımızı vatandaşlarımız ile paylaşacağız. Kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz. Kendimiz için istediğimizi, kardeşimiz için de isteyeceğiz. Ramazan ayı, ‘Ben değil, biz diyenlerin’ ayıdır. Bu mübarek ayda, sevgi, saygı, sabır ve hoşgörü duygularımızın pekişmesi adına, Rabbim herkese mazlumlarla dayanışma, yardımlaşma duyguları ile ihsan edeceğimiz oruç ibadetini hakkıyla idrak etmeyi nasip eylesin.

Mübarek Ramazan ayının, ülkemize, şehrimize Tüm İslam Âlemine yarattığı birleştirici gücün, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olmasını temenni ediyor, Ramazan Ayı’nın değerli hemşerilerime huzur, sağlık ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.”        

Anahtar Kelimeler
Ramazanömer Selim Alan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Valilik'ten "dolandırıcılık"...

Haberi Oku