ALO 155 PENCEREDEN BAK
Davut Acar’ın Aranan Lobetini plakaları sökülmüş halde Demirlerin İnşaatında fotoğrafladık
ALO 155 PENCEREDEN BAK!Kömürcü Erdoğan Demir ile iflas eden inşaatçı Davut Acar’ın ticari işbirliği Acar’ın kaçak ve aranan iş makinesi ve araçlarını saklamakta da devam ediyor. 
Geçtiğimiz ay Erdoğan Demir’e ait Dedeman Otel’in otoparkında saklanan Davut Acar’a ait yakalamalı ve aranan aracın Halkın Sesinde haber olmasından sonra araç kaçırılmıştı. 
155’e yapılan ihbara rağmen aracı zapturapt altına alması gereken polis, adeta aracın kaçırılmasına göz yummuştu. 


MÜDÜR BEY PENCEREDEN BAK!

Halkın Sesi bugün de, Emniyet Müdürü Metin Turanlı’nın penceresinden baktığında görülebilecek mesafedeki eski Carrefoursa’nın olduğu yerde yapılan inşaatta Davut Acar’a ait yakalamalı lobeti(iş Makinesi taşıyan araç) görüntüledi. 

Yakalaması olduğu için icra tarafından aranan aracın plakalarını söken Davut Acar’ın Emniyet Müdürlüğüne sadece 300 metre mesafeye park etmesi şaşkınlık yarattı. 

Emniyette dokunulmazlığı olan Demir Ailesinin koruması altına giren Davut Acar’ın diğer aranan icralık araçlarını da Demir Madenciliğin Dilaver’deki işyerine sakladığı öne sürüldü. 
Polisin bu kez nasıl bir işlem yapacağı ise merakla bekleniyor.
Zonguldak kamuoyu, her konuda twit atan Turanlı’nın bu konuda da bir twit atarak kamu vicdanını rahatlatmasını bekliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kemal Can 10 ay önce

bu beylerin dokunulmazlığı var.. yasa masa tanımazlar.. emniyet müdürüde hiç bir yaptırımda bulunamaz, çünkü gücü yetmez.. bakınız kıyı kenar çizgisi ihlal ediliyor diye balıkçı barakalarını yunana saldırır gibi yıkan em.müdürü nedense kıyı kenar ihlalı yapan bu beylere sessiz belki de yardımcı..

Misafir Avatar
Admin 10 ay önce

agaclari boyamaktan sov yapmaktan asil islerini yapamaz hale gelmisler.

Misafir Avatar
zonguldaklı 10 ay önce

ankara girişinde durdurup normal vatandaşı kontrol ediyorlar. bunlara neden kontrol yapılmıyormuş.

Fevkani Yıkılıyor mu?
Halkın Sesi, çok konuşulacak iddiayı gündeme taşıyor. Dere ıslahı kapsamında Fevkani Köprüsü de kaldırılabileceği...

Haberi Oku