ARI GİBİ ÇALIŞIYORLAR
ARI GİBİ ÇALIŞIYORLAR 
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi ürettikleri spiker maskelerle sağlık çalışanlarının ve vatandaşların maske ihtiyacından büyük rol oynuyor. 
****************
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Zonguldak Gençlik Merkezleri korona virüs nedeniyle sağlık çalışanlarının ve vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Şuana kadar 15 bine yakın siper maske üreten Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezleri ürettikleri maskeleri sağlık çalışanlarına ve vatandaşlara dağıttı. Korona virüsün başladığın günden buyuna kadar çalışmalarına tamgaz devam eden 2 kurum adeta Zonguldak'ın maske ihtiyacından büyük rol oynadı. 
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, çalışmaların devam ettiğini söyleyerek, ''Maske üretimimiz devam ediyor. Şuana kadar 15 bine yakın siper maske yaptık. Yapılan maskeler sağlık çalışanlarına ve vatandaşlara dağıtıldı. Bizler yorulmadan devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah en kısa sürede bu virüsü atlatacağız. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz''dedi.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sıradan biri 1 ay önce

fotoğraf olmuş, çekilmiş ilgili yerlere de gönderilir, tamam mesaj alındı, müdür çok çalışıyor tamam indandık, tamam tamam :d komiksiniz ya

Misafir Avatar
Tahir Karakayış 1 ay önce

Elinize sağlık müdürüm kolay gelsin

banner228

Yavuzyılmaz sordu, Bakanlık yanıtladı;

Haberi Oku