FLAŞ HABER
BAKKA'DAN FOTOĞRAF YARIŞMASI

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından Zonguldak, Karabük, Bartın bölgesinin tanıtılması ve bölgenin endüstri mirası konusundaki farkındalığının arttırılması amacıyla Instagram Fotoğraf Yarışması yapıldığı bildirildi.

BAKKA’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından Türkiye’nin sanayileşmesinde yer alan en önemli bölgelerden biri olan TR81 Batı Karadeniz Bölgesinin (Zonguldak, Karabük, Bartın) endüstriyel miras potansiyelinin ortaya çıkarılması,  tanıtılması ve bölgenin endüstri mirası konusundaki farkındalığının arttırılması amacıyla proje ve faaliyetler düzenlenmektedir.

 Bu amaç doğrultusunda Ajans tarafından bölgedeki endüstriyel mirasın kültürel, sosyolojik ve çevresel yaşama etkilerinin fotoğraflanmasını konu alan Instagram Fotoğraf Yarışması başladı.

Endüstri Mirasıyla Batı Karadeniz Instagram Fotoğraf Yarışması adıyla düzenlenen bu yarışmada mimari, estetik, emek ve kültürel devamlılık temaları esas alınacak olup dereceye giren katılımcılara birbirinden değerli ödüller verilecektir. Son katılım tarihi 20 Ağustos 2020 olarak belirlenen yarışmaya ilişkin katılım koşulları ve ayrıntılı bilginin yer aldığı yarışma şartnamesi ile yarışma görselleri haber ekinde yer almaktadır.”


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

UĞUR MUMCU’YU SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Haberi Oku