BELEDİYE OLARAK TAKIMI ALACAK GÜCÜMÜZ YOK

Genel 15.06.2020, 14:46 15.06.2020, 14:47
2030
BELEDİYE OLARAK TAKIMI ALACAK GÜCÜMÜZ YOK
 BELEDİYE OLARAK TAKIMI ALACAK GÜCÜMÜZ YOK
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, belediye olarak takıma alacak güçte olmadıklarını belirtti. 
*********
Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan Kapuz Plajı’nda basın mensupları ile bir araya yapılacak projeler ve Zonguldak Kömürspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. 
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, lafla Kömürspor sevgisinin olmadığını söyleyerek, herkesin Zonguldak Kömürspor'a destek vermesi gerektiğini ve kendilerinin de belediye olarak takımı alacak gücü olmadığını söyledi. 
Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan şunları söyledi. “Zonguldakspor'u alma gibi bir niyetimiz ve gücümüz yok. Zonguldakspor için ayrı bir yönetime gerek var.  Zonguldakspor'a Zonguldak Belediyesi dışında kimse yardım etmiyor. Lafa gelince herkes ölüp bitiyor ama kimse fedakarlık yapmıyor. 4 sene önce Doktorluk yaptım ve ben Zonguldakspor'dan hiç bir destek beklemedim çayını simidini yemedim sadece suyunu içtim Zonguldakspor o haldeyken. Gönüllü olarak bu görevi yaptık. Topcularada bağırdım hocalarlada kavga ettim. 8 yaşındayken Zonguldakspor'un arkasından top toplardık. Lafla Zonguldakspor sevgisi olmaz” 
Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
22
açık