'BELEDİYEYİ ŞİŞİRDİNİZ”

Zonguldak Belediye Meclisi Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan başkanlığında toplandı. Toplantıda su zammı ve belediyeye aşırı personel alımı damga vurdu.

 

Bütçe görüşmeleri sırasında söz alan CHP Grup Başkan Vekili Atınç Kayınova, "Zonguldak Belediyesi personel olarak şişiyor. Personel alımında ve diğer konularda şeffaf davranacağınızı söylediniz. Ancak burada bir şeffaflık yok. Devletin yaptığı işleri belediye yapıyormuş gibi gösterilmiş. Olsun sizin sayenizde yapılıyor teşekkür ederiz. Seçim zamanında verdiğiniz vaatlerle yaptığınız işlerin arasında çok fark var. Verdiğiniz vaatlerin çok gerisinde kaldınız." dedi.

 

CHP'li meclis üyesi Turgut Aydın ise Zonguldak halkının cezalandırıldığı belirterek, "Benzinliğin olduğu yere defalarca proje çizildi. Yerin tahsisi verilmedi. Lauvar alanını kim vurduya gitmesin diye Valiyi de işin içine katarak bir proje yarışması yapıldı. 18 yıldır yapmak isteyene bile engel olundu. Dere 18 yıldır yapılmadı da şimdi yapılıyor?" dedi.

 

Akdemir DSİ'nin Yerini Bilmez

 

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, konuşmalara karşılık şunları söyledi: “Belediye Başkanlığı cesaret, yürek ister. Memurluk anlayışı ile yürütülmez. Muharrem Akdemir DSİ'nin yerini bilmez. Kendi Belediye başkanınızın başarısızlığını hükümete yüklemeyin. Muharrem Akdemir sanki Zonguldak’ı Paris’e çevirdi. Bu kadar başarılı buluyordunuz madem neden Akdemir’i aday göstermediniz?"

(Halkın Sesi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ŞENOL KAYA 2 hafta önce

Sayın başkanım haklısınız.meyve veren ağaç taşlanır.AKP li bir başkanım olduğu için gururluyum.

Misafir Avatar
Filiz 2 hafta önce

bırak bu laf kalabalığını akdemir nasıl bilmiyormuş dsinin yerini. boş boş konuşuyorsunuz. şu an belediye olarak ne yapıyorsunuz. sürekli işe adam almaktan başka. önceki belediye en azından işe bu kadar çok adam almamış. gelen gideni aratıyor. bu kadar basit.

Misafir Avatar
nevzat bayrak 2 hafta önce

bu belediye başkanı zonguldağı altına bulasın buna oy yok daha son

banner228

Zonguldak'ın eski valilerinden Nevzat Ayaz...

Haberi Oku