BİK Genel Müdürü'nden müjde “Basına desteklerimiz sürecek”

Genel 04.03.2021, 16:54 04.03.2021, 17:00
683
BİK Genel Müdürü'nden müjde  “Basına desteklerimiz sürecek”

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, basına yönelik destek paketleriyle sürece olan katkıların 2021 yılında da devam edeceğini vurgulayarak, TGF Heyetine ziyaretleri için teşekkür etti.

TGF Başkanı Karaca, basın sektörüne yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulundukları ve verimli geçtiğini ifade ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ZGC BAŞKANI AKBIYIK, DURAN'A MADENCİ HEYKELİ HEDİYE ETTİ

ZGC Başkanı Derya Akbıyık, Basın İlan Kurumu ( BİK ) Genel Müdürü Rıdvan Duran' a Zonguldak'ın simgesi Zonguldak Valiliği, il özel idaresinin tantım amaçlı yaptırdığı simgesel madenci heykelini hediye etti.

Akbıyık, ziyarette BİK Genel Müdürü Rıdva Duran'a yeni hizmet  binalarının  hayırlı olmasını dileyerek, Zonguldak ile ilgili yerel basın adına sorunları iletti. Gelecek günlerde yapıalcak çalışmalardan bahsetti. Genel Müdürü Duran'ı Zonguldak'a davet etti.

Genel Müdür Duran, Zonguldak' a geleceğini ifade ederek, Batı Karadeniz illerini ziyaret edeceğini , özellikle eğitim çalışmaalrıa da destek vereceklerini,cemiyetler bizim önemli, 2021 yılına ilan gelirlerinin de artrılması adına çalışmaları çeşitlilikle süreceğini belitti.Madenci heykeli hediye takdimi içinde emeğin başkentine çok selamlarımı iletiyorum. dedi.

SAKARYA BİK BÖLGE MÜRÜDÜ ÇORBACI, ZİYARETİ

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Başkan vekili( Adana)  Cafer Esendemir, TGF Başkan yrd. Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, TGF Mali sekreteri ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Sakarya Basın İlan Kurumu ( BİK) Bölge müdürü İbrahim Çorbacı'yı ziyaret ederek, bölge çalışmaları hakkında fikir alışvrişinde bulundular.

Yapılan görüşmede hayırlı olsun dilekleri ile birlikte, yerel basın çalışmaları ile dijital yayıın ile ilgili sohbet edildi.

Ziyarette ZGC Başkanı Akbıyık, GMİS tarafından özel yaptırlan madenci heykelini BİK Bölge müdürü İbrahim Çorbacı' ya hediye etti.

Ziyaret sonrası Sakarya yerel gazeteleri gezildi. (Haber merkezi)

Yorumlar (0)
26
açık