Birlikte imza atalım…

     Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, sosyal paylaşım sitesinden önemli çağrı yaptı. Bütün Çaycumalı hemşerilerini ve Çaycuma sevdalılarını 'birlikte ne yapabiliriz' diye düşünmeye çağıran Çiloğlu'nun açıklaması şöyle:  

     "Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, bu sene 4’ncüsünü yapacağımız "ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" etkinliği hazırlık çalışmalarına başlıyoruz.

      Çaycuma Belediyesi ev sahipliğinde, Çaycuma Kaymakamlığı katkıları ile düzenlediğimiz etkinlikte bilindiği gibi dünyanın her yerindeki Çaycumalıları ve Çaycuma Sevdalılarını bir araya getiriyoruz. Bu etkinlikte katılımcılar Çaycuma için neler yapılabileceğini ve kendilerinin doğup büyüdükleri yere ne gibi katkılar verebileceklerini de ortaya koyuyor. Projelerin tartışıldığı etkinlik ayrıca çeşitli kültürel ve sanatsal etkinliklerle de çeşitlendiriliyor. Her yıl katlanarak büyüyen “ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" için bu sene daha da farklı hazırlanmak gerektiğinin farkındayız. Bu misyonun bize yüklediği bu sorumluluğu el birliği ile hayata geçireceğiz. Yüreğinde; hoşgörü, saygı, Çaycuma ve Ülke sevgisi olan herkes ile iş birliği yaparak bu sene çok daha farklı ve mükemmel bir organizasyona imza atacağız. Kapımız tüm Türkiye, Zonguldak, Çaycuma sevdalılarına açıktır.

         Etkinlik içeriği ile ilgili LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞINIZ. El ele vererek bu etkinliğe birlikte imzamızı atalım."

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

ZBEÜ ‘Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020’ye...

Haberi Oku