FLAŞ HABER
Bizi Siz Delirttiniz... Burası Çukur!..
Kilimli sahil yolunda 100 metrelik yol aylardır yapılmıyor… Milletvekilleri “sidik yarışı” yapıyor…
Bizi Siz Delirttiniz... Burası Çukur!


Bu fotoğraf dün Kilimli Sahil Yolu Uzunkum girişinde çekildi. AKP Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz haftalar öncesinde Kilimli Sahil Yolu’nda fotoğraf çektirip gazetelere servis yapmışlardı…
Halkın Sesi dün o yolda araç sahiplerinin yaşadığı işkenceyi yerinde fotoğrafladı… Dün Pusula Gazetesi’ne demeç veren Milletvekili Hamdi Uçar, “Geçtiğimiz haftalarda Sahil Yolu’nda bir takım incelemeler yaptık. Birileri gibi oralarda poz vermek için değil. Birileri gitti, oralarda poz verdi ama sorunu çözemedi. Ama biz çözüm odaklı gittik, sorun en kısa zamanda çözülüyor. Karayolları ekipleri yolda çalışmaya başladı. Vatandaşlarımız sıkıntı çekiyor bunun farkındayız. Biz Karayolları Bölge Müdürümüz ile iletişim halindeyiz. Sahil Yolundaki girişteki ve tünel içindeki problemler bu hafta içinde çözülüyor. Vatandaşımız rahat olsun.” demişti.
HAMİLE KADINI DOĞURTUR!Halkın Sesi’nin dün sosyal medya üzerinden “Bu çukurdan manşet çıkar mı?” başlığı altında yaptığı paylaşıma yorum yazan Zonguldaklılar, son haftaların fenomen dizisi “Çukur”un fragmanıyla milletvekillerini topa tuttular. İşte Halkın Sesi okurlarının bir kürek toprak atmayı beceremeyen karayolları ve onların bağlı olduğu iktidar milletvekillerine attığı manşetler:  “Burası Çukur, bizi siz delirttiniz” diyen Zonguldaklılar, bitmek bilmeyen yol çilesinin artık bir son bulmasını istediler. “Çukur derdimiz umursamaz vakilerimiz…  Vekiller çukura düştü... Deveye sormuşlar... Aydaki İlk araba Zonguldak’ta... Uzaya yapılan dört şeritli yol… Çukur Zonguldak’ta çekilsin… Hangi yol düzgün ki… Kurtuluş, iktidarı bu çukura gömmekte… Uzunkum-Çukurkum… Çukurkeyf… Çukur, her yerde… Çukurkent… Çukura giren çıkamaz... Sadece vekil “Uçar”, vatandaş hendek atlasın…”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mustafa gören 5 ay önce

bunlar millete vekillik degil kendi evlerinde vekillik yapamazlar

Misafir Avatar
Murat hacıali 5 ay önce

Ne hamdi ne deniz iş bitirecek insanlar değil. Zonguldak suanda gerçek anlamda milletvekili olmayan illerden biri. Hamdi bir dönem orda durur emekli maaşını alır yoluna devam eder. Seni temizlikçi yapayım seni işe koyayım napıyoy nasusuy ver komisyonu devam..

Misafir Avatar
Muhammet KATIRCI 5 ay önce

Böbrek taşı falan kalmaz bu yollardan.
Yağmurdan sonra olta atıp balık bekliyoruz nerdeyse.
Karayolları ve belediye sağolsun çalışırken ter çıkıyo

Misafir Avatar
Zonguguk 5 ay önce

Konuşurken ne güzel de inanıyoruz. İnandırıyoruz.

Misafir Avatar
Ahmet Selahattin 5 ay önce

Sn Özdemir arada gazetecilik yapıyorsun valla hatrına geldikçe. Kantarcı kilimli belediye Başkanı olsun mu n dersin

Misafir Avatar
Garip Zonguldak 5 ay önce

Teşekkür ederim efendim.elinize yüreğinize sağlık.çok güzel dile getirdiniz.birde arkadaşlar, istasyon taksinin oradaki göbek dediğimiz kısmın özellikle geceleri farkedilmediği için büyük tehlike arz ediyor.bu göbeğin ışıklandırılması için bir haber kaleme alırsanız çok Makbule geçecek ve önemli bir tehlikeyi dile getirmiş olacaksınız.teşekkur ederim.kolay gelsin.

banner236

O da koroya katıldı: “Gün zillet ittifakına...

Haberi Oku