BOZKURT YÖNETİMLE BİRAYA GELDİ
BOZKURT YÖNETİMLE BİRAYA GELDİ 
Devrek Belediyespor Kulüp Başkanı ve Belediye Başkanı Çetin Bozkurt yönetiminde biraya gelerek görev dağılımı ve yeni sezon planlaması yaptı. 
Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Yaşam Park’ta düzenlediği toplantı ile Devrek Belediyespor yönetimki ile biraya geldi. Toplantı görev dağılımı yapılarak yeni sezon planlaması ve hoca konusu ele alındı. 
Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “ En baştan beri vatandaşlarımızın her kesimine hitap eden projeler üretmeye gayret ettik, ediyoruz. Bunu yaparken de gençlerimiz ve de çocuklarımız için sporun ne denli önemli olduğu gerçeğini asla aklımızdan çıkartmıyoruz. Amacımız, çocuklarımızı ve gençlerimizi spora yönlendirmek, onlara spor yapmayı sevdirmek. Bu amaçla da yaz tatili boyunca çocuklarımız için açmış olduğumuz Ücretsiz Yaz Futbol Okulumuz faaliyet göstermektedir. Sporu ne kadar çok sayıda çocuğumuza sevdirebilirsek o kadar iyi diye düşünüyorum. İlçemizde bizleri spor dallarından futbolda temsil eden Devrek Belediyespor’un da her zaman yanında olacağımızı belirmek isterim. Yeni oluşturulan yönetim kurulu üyelerimize de başarılar ve iyi çalışmalar diliyorum”
Devrek Belediyespor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; 
Çetin BOZKURT, Gökhan GÖKTEPE, Kazım GEMİCİ, Caner ONBAŞI, Aytekin OPUS, Aytaç Öcal, Nazmi ÖKSÜZ, Özkan Sarı, Erdal KILINÇ, Abdullah OKTAY, Engin KALAY, Bekir KAYAALTI, Fatih KIYCI, Mehmet TÖZÜN,Semih KARAGÜLMEZ, Rıdvan OFLUOĞLU, Bertuğ BAŞPINAR, Sedat KARAGÜLLE,Eray AKMANTAR, Bahadır KIYCI,Şahin TABAKOĞLU,Muhammet KOÇBAŞ, Nihat ÇAVUŞOĞLU,Fikri TABAKOĞLU,Emrah ÖZMEKİK,Zafer KARADELİ,İbrahim BAŞPINAR, Mehmet Can ERMİŞ
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Deprem mizanında artımız eksimiz…

Haberi Oku